Ігор ПЛАСТУН: "Поки у "Карпат" немає стабільності"

21 липня 20:33
Переглядів: 326
Пластун
По завершенні гри в Донецьку з місцевим «Металургом» на питання журналістів відповів центральний захисник львівських «Карпат» Ігор Пластун.
 
– Як вам сьогоднішня гра?
– Гра була складна. Не секрет, що донецький «Металург» вдома добре володіє м’ячем і всім командам важко проти них грати. Раді, що все-таки вистояли, здобули важливе очко для нас. Я думаю, що тепер нам в психологічному плані буде трохи легше.
 
– У міжсезоння ваш склад оновився новачками, як можете оцінити хлопців?
– Поки що важко оцінити, адже всього дві гри пройшло. У минулій зустрічі ми програли «Ворсклі», в цій грі, з більш складним суперником, змогли зіграти внічию. Поки у нас немає якоїсь стабільності і тільки коли вона прийде, ми налагодимо результати, і тільки тоді можна буде говорити наскільки вони влилися в команду. Поки як би притираємося, важко за місяць зробити команду. 
 
– Після забитого гола було видно, що ваша команда зменшила оберти. Грали на утримання результату?
– Ми вибрали план на гру такий, що в принципі діяли від оборони. І у «Металурга» до нашого гола не було особливо якихось небезпечних моментів. Нам пощастило – забили гол у контратаці. Звичайно, ми хотіли зберегти рахунок, хотіли дотримуватися того ж плану, що і до гола.
 
– А чи внесла свою лепту у гру злива, що пройшла напередодні гри?
– Звичайно, позначилася і сильно – було дуже вологе поле. Дощ лив цілий день і у всіх ноги «сіли», тому маємо те, що маємо. Нічия на виїзді з донецьким «Металургом», я думаю, непоганий результат. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: