Ігор ПЛАСТУН: "Сергій Ковалець не підведе"

28 грудня 21:42
Переглядів: 183
Пластун

Захисник львівських "Карпат" Ігор Пластун поділився своєю думкою про нового головного тренера молодіжної збірної України Сергія Ковальця.

- Ігор, ви працювали з Сергієм Ковальцем граючи за "Оболонь". Розкажіть, як він знаходив підхід до молодих виконавців в команді?

- Сергій Іванович для молодих гравців був немов другим батьком. Він ставився до нас тепло і давав завжди багато шансів, навіть якщо молоді хлопці помилялися. Він ніколи не підвищував на хлопців голос і завжди їх підтримував. Для мене Сергій Ковалець - це тренер, який дав мені дорогу у футбол. І те, що я зараз граю в Прем'єр-лізі - його заслуга.

- А для всіх футболістів він був авторитетом в команді?

- Як для досвідчених, так і для молодих хлопців він був авторитетом, який створив в команді сімейну атмосферу.

- Ви грали в молодіжній збірній за Павла Яковенка. У чому різниця між Сергієм Ковальцем і попереднім наставником "молодіжки"?

- Це два протилежні тренера. У Сергія Ковальця в команді все побудовано на довірі. Він ніколи нікого не перевіряє, ніхто не буде за кимось стежити. У Павла Яковенка, як в побуті, так і на футбольному полі на першому місці дисципліна. Без неї нічого іншого бути не може. Образно кажучи, якщо обід на першу, то рівно в цей час всі вже повинні бути. У Яковенко ти себе почуваєш, як в армії. З одного боку - це правильно. Але для мене ці два тренери зовсім різні.

- А у Сергія Ковальця справи з дисципліною?

- Він довіряє гравцям, але як і кожен тренер, якщо гравець його часто підводить, то тренер працювати далі з гравцем не захоче. У молодіжній збірній його довіру до гравців виправдається.

- Ви вважаєте, що для молодіжної збірної заміна тренера на Сергія Ковальця - це буде плюс?

- Так, я саме так думаю. Коли побачив, що Сергій Іванович прийняв "молодіжку", то дуже зрадів. Це вагома фігура для заміни Павла Яковенко. Хоча Павло Олександрович - це авторитетний тренер, який створював хорошу команду. Але, Сергій Іванович теж не підведе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: