Ігорь Пластун: "У "Карпат" дуже перспективна молодь"

26 лютого 12:07
Переглядів: 169
Пластун

Захисника Ігоря Пластуна вже можна назвати одним із старожилів «Карпат». Цікаво, що за ті два з половиною роки, протягом яких Ігор захищає честь львівського клубу, йому доводилося грати під керівництвом п'яти (!) наставників ...

- Я не виключаю, що саме через чехарди на тренерському містку «Карпатам» не вистачає стабільності, - сказав 24-річний захисник. - Оскільки тільки почнеш звикати, образно кажучи, до творчої лабораторії наставника, як після чергової відставки потрібно все починати спочатку.

- Підготовка до другої частини сезону вже позаду. Останнє перебування на зборах у Туреччині чимось відрізнялося від попередніх?

- Мені вже є з чим порівнювати ... Нинішній керманич - Ігор Йовічевіч - робить ставку, як і один з його попередників - Микола Костов, на комбінаційний стиль, на гру з використанням коротких і середніх пасів. Це мені імпонує. Така підготовка кардинально відрізняється від того, що було при Олександрі Севідова, коли ми дотримувалися тактики «бий-біжи».

- Який з проведених спарингів найбільше запам'ятався?

- С белградським ОФК, коли у нас виходив швидкий перехід з оборони в наступ, до того ж моменти ми створювали. Прикро тільки, що через грубі промахів не вдалося перемогти ... Втім, на тому етапі підготовки результат не мав першорядного значення. Головне було закласти міцний фундамент загальнофізичної підготовки і награти склад.

- З головною командою на збір до Туреччини виїжджала ціла група 18-річних вихованців «Карпат». Який потенціал у новачків?

- Не хочеться комусь видавати аванси, але у «Карпат» дуже перспективна молодь. І зараз важливо створити їй такі умови, щоб вона продовжувала прогресувати і не загубилася в Прем'єр-лізі.

- А що скажеш про хорватському нападаючому Антоніо Манце, який пройшов з «Карпатами» два етапи підготовки?

- Це форвард таранного типу, непогано, до речі, грає в пас. На тренуваннях мені доводилося грати проти балканця, і я переконався, що він може загострити ситуацію біля воріт. Однак, наскільки мені відомо, поки що не вирішено питання з його переходом.

- В осінній частині сезону роль бомбардира в «Карпатах» взяв на себе словенський захисник Грегор Балажіц, якого вже немає в команді. Створюється враження, що «Карпати» так і не вирішили проблему з забивним форвардом ...

- До наших нападаючим немає претензій по самовіддачі на тренуваннях і в матчах. Ми віримо, що вже найближчим часом їх прорве, адже у того ж Романа Зозулі в «Дніпрі» теж спочатку приціл збився.

- Проясніть, будь ласка, ситуацію з ще двома лідерами колективу - Голодюком та Ксьонз, які, подейкують, навесні можуть перейти на правах оренди в «Дніпро» ...

- Відповідь на це питання дасть керівництво клубу. Знаю тільки, що хлопці повернулися з нами з турецького збору. Звичайно, хотілося б більше конкретики у цій справі, адже йдеться про провідних футболістів «Карпат».

- У січні з'явилися повідомлення, що тебе хотіли запросити кілька клубів з Бельгії та Голландії.

- Мені про це говорив мій агент, але оскільки ніхто в «Карпати» офіційно не звертався, то щось коментувати немає сенсу... Я пов'язаний з «Карпатами» півторарічним контрактом, і мене у Львові все влаштовує.

- Коли кілька років тому тебе запрошували в «Карпати», львівську команду знали за кордоном завдяки успішним виступам у Лізі Європи. Проте останнім часом «Карпати» ведуть боротьбу за виживання...

- На жаль, у нашій команді часто відбуваються зміни в складі, що негативно позначається на результатах. Адже найчастіше йдуть кращі... А тут ще, як на зло, не зовсім зрозуміла ситуація зі штрафними санкціями. Виходиш на поле, віддаєш усі сили заради перемоги, а потім виявляється, що даремно старалися ... Однак ми прагнемо професійно виконувати свої обов'язки і сподіваємося, що більше очок у нас забирати не будуть.

- «Карпати» були оштрафовані КДК ФФУ за невиконання контрактних умов перед колишніми футболістами. Яка зараз ситуація з фінансами в клубі?

- Нам гріх скаржитися, зарплату отримуємо вчасно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: