Ігор Шимечко – дворазовий чемпіон Європи з важкої атлетики

19 лютого 08:50
Переглядів: 257
Default Image

Дискваліфікація Ольги Коробки стала не єдиною важливою подією: відбувся активний перерозподіл медалей чемпіонату Європи 2011 року.

Виявилося, що позитивна проба була і у чемпіона Європи-2011 в категорії понад 105 кг росіянина Дмітрія Лапікова. Завдяки цьому львів’янин Ігор Шимечко, який був другим у двоєборство, поміняє «срібло» на «золото» і додасть його до вже наявної нагороди вищої проби континентальної у ривку.

Таким чином, вихованець тренера Ярослава Мартинюка, аспірант Львівського державного університету фізичної культури став вже дворазовим чемпіоном Європи.

Чеху Іржі Орсага тепер дістануться срібло в сумі і золото у поштовху, Іраклію Турманідзе з Грузії і турку Беньяміну Судасу – срібні медалі відповідно в ривку і поштовху, а Євгену Жарнасеку з Білорусії – три бронзи.

Посміхнулася доля і Марії Відливанній з івано-франківська (категорія до 53 кг), яка після дискваліфікації тричі срібної вірменки Елен Григорян поміняє свою четверту позицію у ривку на бронзову медаль, а її сума тепер уже не п’ята, а на сходинку вище. Німкені Джулії Роде дістануться два срібла (ривок і сума), бронза (поштовх), туркені Айсегуль Кобан – срібло (поштовх) і бронза (двоборство).

Дискваліфікований у вазі до 77 кг румун Александру Рошу змушений буде віддати бронзові нагороди в сумі і поштовху словаку Річарду Ткачу. Виявилася позитивною і проба у екс-українця Анатолія Мушика (до 85 кг), який виступає нині за Ізраїль. Його бронзова нагорода в ривку стане надбанням вірменина Едгара Геворгяна.

А от співвітчизник останнього Геворг Погосян (до 94 кг) з тієї ж причини три бронзи тепер презентує литовцеві Аурімасу Дідзбалісу (сума і поштовх) і росіянину Андрію Деманову (ривок).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: