Ігор ШИМЕЧКО не їде на чемпіонат Європи

01 квітня 15:01
Переглядів: 632
Shumechko

6 квітня в турецькій Антальї стартує чемпіонат Європи з важкої атлетики. На береги Середземного моря збірна України вирушає без своїх лідерів. Вдома залишаються Ігор Шимечко, Артем Удачин, Артем Іванов, Олексій Торохтій, Микола Гордійчук та деякі інші титуловані штангісти. Вочевидь, наші лідери ведуть цілеспрямовану підготовку до Ігор-2012 у Лондоні. Відтак, львівщину в Антальї представлятиме лише наставник дворазового чемпіона Європи Ігоря Шимечка Ярослав Мартинюк, який є старшим тренером чоловічої команди. Чи не вперше за останні 20 років жіночу команду не виводитиме на поміст й Василь Кулак – досвідченого тренера дискваліфіковано і відлучено від збірної за допінговий скандал з Ольгою Коробкою.

Більшість національних федерацій вже оприлюднили склади своїх збірних на чемпіонат Європи. Прикро, що український кадровий склад було марно шукати у вітчизняному Інтернет-просторі . Допомогли турки, які вже вивісили попередні списки команд на офіційному сайті змагань.

Відтак, в Антальї отримали шанс проявити себе, здебільшого, другі-треті номери збірної України, які проявили себе на змаганнях останнього Кубка України у Чернігові. Нашу державу на чемпіонаті Європи представлятимуть луганчанки Яна Дяченко (до 48 кг) і Юлія Деркач (до 53 кг), донеччанка Юлія Калина (до 58 кг), Марія Хлян (до 69 кг) зі Скалата, Ганна Козенко (до 75 кг) із Скадовська, Світлана Чернявська із Білої Церкви та Тетяна Варламова із Кіровограда (обидві +75 кг).

До складу чоловічої команди увійшли Богдан Токар із Горохова (до 69 кг), одесит Олександр Мозговенко (до 85 кг), донеччанин Костянтин Пілієв та кримчанин Євген Кузяшев (обидва до 94 кг), луганець Роман Зайцев і Сергій Тагіров із Дніпропетровська (обидва до 105 кг), дніпропетровець Олег Прошак та кримчанин Денис Смородинов (обидва +105 кг).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: