Ігор ШИМЕЧКО: "Виборов медаль, але не ту, що треба"

17 листопада 16:33
Переглядів: 279
Default Image

львівський важкоатлет Ігор Шимечко (понад 105 кг) виборов малу срібну медаль чемпіонату світу, що проходив у Парижі, проте у підсумковому протоколі змагань опинився на п’ятому місці. Спортсмен посів друге місце у ривку (200кг) і сподівався не вилетіти з "призерів" і після поштовху.

Проте у другому виді двоборства Ігор підняв 230 кг і посів п’яте місце. На цьому ж місці він завершив змагання. Відзначимо, що до медалей Ігор не дотягнув лише 3 кг. Попри це виступ Ігоря у Парижі, як і збірної України, можна вважати успішним, адже наші спортсмени вибороли шість ліцензій на Олімпійські ігри до Лондона. А це максимальний результат. Повернувшись до рідного Львова, аспірант Львівського державного університету фізичної культури поспілкувався з кореспондентом Вголосу.

Ігоре, чи задоволений ти своїм виступом на чемпіонаті світу?

Важко відповісти. Я виборов медаль, але не ту, що треба (сміється). (Ігор Шимечко виборов срібну медаль у ривку, піднявши 200 кг – Авт.). В першу чергу було завдання попрацювати на команду, тобто поборотися за ліцензії. Після цього уже було завдання поборотися за особисті медалі. Завдання номер один ми виконали – вибороли шість ліцензій на команду. Це максимальний результат. У мене, можливо, було трішки недопрацювання, десь забракло фарту. До третього місця я програв три кілограми. Це не багато. Розчаровуватися не потрібно. Тепер треба розпочинати підготовку до Олімпійських ігор у Лондоні. Загалом, я не розчарований своїм виступом у Парижі. Все-таки основне завдання ми виконали.

Чому в поштовху не вдалося потрапити на п’єдестал пошани?

В кожного є своя коронна вправа. У мене це ривок. Над поштовхом багато працюю. Зараз ми вибрали правильну тактичну та фізичну підготовку. Усе йде на покращення. Як і з ривком, так і з поштовхом, проблем не повинно бути у майбутньому.

Чи показав ти в Парижі той результат, на який розраховував перед змаганнями?

Ніколи не забігаю наперед і не планую результату. Утім, у мене в думках був кращий результат, аніж той, який я показав на змаганнях. Цього приховувати я не буду.

Путівка на Олімпіаду в Лондон у тебе вже в кишені?

Стовідсотково ти поїдеш на Олімпіаду, якщо будеш уже в літаку зі збірною. Попереду є ще півроку. Загадувати наперед не хочеться. Є різні форсмажорні обставини, від яких ніхто не застрахований. Наприклад, хто з спортсменів застрахований від травм? Звичайно, я один із основних кандидатів на поїздку до Лондона, але наперед загадувати нічого не хочу.

Що зараз у твоїх планах?

Про відпочинок не може бути й мови, адже до майбутньої Олімпіади залишилося півроку. Це не так багато як здається на перший погляд. Зараз у мене проводиться післязмаганльний аналіз. Проходжу курси, аби перевірити в якому стані мої коліна. З ними у мене були проблеми. Словом, у мене зараз діагностичний період. Учора отримав першу звістку про те, що зі здоров’ям у мене нормально (тричі стукаємо по дереву – Авт.).

Чи сформований план збірної до Олімпіади в Лондоні?

Тільки приїхали з чемпіонату світу. Підготовку до Олімпіади планує тренерський штаб. З ними про це ще нічого не говорили. Утім, думаю, це питання проясниться найближчим часом.

І на останок скажи який ти раз уже був у Парижі? Які враження від столиці Франції?

Чесно кажучи, багато де був, зокрема і в Франції раніше, а от в Париж завітав вперше. Місто гарне, мені сподобалося.

На Ейфелеву вежу піднявся?

Ні, однак поруч ходив біля неї, фотографувався.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: