Ігор Циганик: "В керівництві ФФУ - ті ж самі люди. Навіщо нас за ідіотів тримати?"

10 березня 10:50
Переглядів: 569
циганик

Ведучий програми «ПроФутбол» Ігор Циганик - про вибори президенту ФФУ.

«ПроФутбол» щиро вітає Андрія Васильовича Павелка з обранням на посаду голови Федерації Футболу України та бажає йому лише успіхів. Але з огляду на те, як відбувалися вибори, - це все дуже сумно.

Ті ж самі люди, які в 1996 році вибирали Валерія Пустовойтенка – вибирали Павелка. Через чотири роки вони його скинуть знову, якщо треба буде і виберуть іншого.

В нас люди не готові до змін і не налаштовані щось змінювати. Вони не готові до того, що можна залишитися без цього місця, посади. Вони не знатимуть, що робити.

Було дуже гнітюче враження – коли приходиш, як журналіст, висвічувати подію, і розумієш, що вона вже розписана. Так для чого тоді проводити? Для чого запрошувати?

Я не хочу нікого звинувачувати, але було дуже сумно. Футбольні люди, які хочуть змін, не розуміють цього.

Ми думали, що будуть хоча б якісь дебати, але нічого подібного не було. А вибори керівничих органів? Зібралася когорта людей і щось вирішують. В нас за спиною ті ж самі люди, що були: людина, яку звинувачують в сепаратизмі, людина, яка голосувала «драконівські закони»? Куди ми йдемо? Навіщо нас за ідіотів тримати? З девяти людей – жодного нового обличчя. За десять хвилин все вирішили. Сумно, що це все так приймалося. Ми повертаємося в те ж саме, що було раніше. В наш час «нерв» суспільства дуже оголений і будь-яка нещирість буде викликати недовіру та скандали, але все рівно люди десь там зустрічаються і про щось домовляються. Ми до пізньої ночі працювали і спостерігали, як готується цей спектакль під назвою «Вибори президента ФФУ. Це все недобре закінчиться, бо на брехні «далеко не заїдеш», - сказав Циганик в ефірі «ПроФутболу».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: