Ігор Яворський: "Друді - аферист"

14 квітня 09:55
Переглядів: 203
Ігор Яворський

Відомий тренер Ігор Яворський розкритикував керівництво "Карпат" і їх трансферну політику.

- Має ж бути якесь пояснення чому українскі клуби запрошують іноземців…

- Подивіться на "Зірку". Команда, будьмо відвертими, ледве виживає. У Першій чи Другій лігах є чимало гравців, які здатні підсилити команду. Але вони чомусь віддають перевагу іноземцям. Навіщо "Карпатам" іноземець, який сидить на лаві запасних і виходить тільки на 2-3 хвилини? Навіщо?

- Можливо через те, що агент став одним із керівників клубу?

- (Сміється) Ви зачепили цікаву тему. Якщо агент привозить гравців у клуб, то він це робить для заробітку. А потім тренер повинен відповідати за результат. Пригадую роботу Зайцева. Він прекрасно працював, добився зрілої гри… А тут його міняють на Друді, який і дня ніде не працював. Це ж аферист… так і напишіть, це аферист, який шепче президенту щось на вуха, втирається в довіру і займається своїми справами. Замість таких дармоїдів як Друді, можна запросити Дем’яненка, Безсонова. Не кажу уже за себе чи інших тренерів. Але своїх виконавців чомусь не кличуть, запрошують ж всяких аферистів.

- З одного боку, ви усе правильно кажете. Але з іншого – президент клубу витрачає власні кошти і має права на власні забаганки…

- Правильно. Президент має право брати кого хоче. Але ми, як уболівальники, вправі вимагати результат. Я є львів’янином і хочу бачити "Карпати" такі, як при Кульчицькому, Габовді, тощо. Хочу боротьби за призові місця, Кубок. Я не хочу дивитися на теперішню гру. Так, президент клубу вправі брати кого захоче. Але ж має бути результат. Зайцева прибрали, поставили іноземця. А навіщо? Комусь, мабуть, це вигідно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: