Ігор Яворський: "Ми постараємось зробити хороший сюрприз"

09 листопада 00:30
Переглядів: 955
яворський

"Нива" чекає в гості лідера першої ліги Чемпіонату України з футболу. Матч зелено-жовтих проти донецького "Олімпіка" відбудеться на центральному стадіоні Тернополя, у неділю, 10 листопада, о 13:30. Попри те що "Нива" наразі неабияк відстає від донеччан у турнірній таблиці, головний тренер команди обіцяє зіграти на перемогу.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Ми вивчили суперника досконало, чесно скажу, я дивився декілька матчів на дисках і, плюс, так ми маєм інформацію, іграють ті футболісти в "Олімпіку", які в мене іграли в
"Металургу" донецькому, ряд футболістів в Запоріжжі "Металургу", от. Такщо там є десь 6-8 футболістів, які іграли в прем'єр-лізі. Звичайно, що ми серйозно готуємось, налаштовуємось тільки на перемогу, тому що для нас домашня арена в новому році не дуже успішна, от, але я думаю, що це вже в минулому".

Попри те, що "Нива" зараз внизу турнірної таблиці, натомість як "Олімпік" лідирує в І лізі, зелено-жовті знають як обігрувати донеччан. На старті сезону на виїзді у Донецьк тернополяни перемогли суперника один-нуль. Спробують повторити той успіх і вдома. До матчу проти "Олімпіка" "Нива", за винятком травмованого Мельника, підходить у повній кадровій готовності.

Ігор Яворський, головний тренер ФК "Нива" Тернопіль: "Квитки вже продаються в касах центрального стадіону, матч відбудеться 10 числа в 13:30, тому я запрошую всіх на футбол. Вболівайте за рідну команду, ну а ми постараємось зробити для вас хороший сюрприз".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: