Ігор Яворський: "Є крім футболу і грошей щось дорожче в житті"

30 липня 09:53
Переглядів: 274
Ігор Яворський

Із Торонто повернувся футбольний тренер Ігор Яворський. Легендарний гравець і тренер тернопільської “Ниви” у Канаді тренував команду канадської ліги соккеру “Атомік Селектс” починаючи з лютого цього року. Вивівши своїх підопічних у лідери чемпіонату, Яворський все ж покинув команду ще до закінчення сезону. Каже, на Батьківщину повернувся через сімейні обставини. Як працювалося на чужині, де європейський футбол є далеко не спортом номер один, як в Україні, Ігор Яворський поділився із нашою знімальною групою.

– Вразило, це ті штучні поля з цими лініями, розумієте, для американського футболу і воно звичайно збиває футболістів з ритму, на початках футболісти плутали оці лінії, тому що для американського футболу вони білі, а для європейського футболу – зелені, поле зелене. І вони після цього наносять розмітку фіолетовим таким кольором і незрозуміло де це поле закінчується і де воно починається. Для нас перші ігри, ну, досить важко проходили, – пригадує головний тренер “Атомік Селектс Торонто” (The Atomic Selects Toronto) Ігор Яворський.

“Атомік Селектс Торонто” Ігор Яворський очолював із лютого. Розповідає – 5-6 команд Ліги соккеру Канади доволі пристойні, десь на рівні першої ліги українського чемпіонату. За трохи більше як 5 місяців тренерської роботи Яворський вивів своїх підопічних на 2 місце, відстаючи від лідера лише на одне очко. Залишитися у команді до кінця сезону, як вимагає того контракт, не зміг, бо мусив повернутися в Україну.

– Будем так говорити, кожен знає, що є батьки, батьки старі і комусь потрібно за ними доглядати і вони часто хворіють, часто плачуть коли з ними спілкуєшся по скайпу, тому я кажу, це мабуть особисті такі проблеми, які, я думаю тільки мене касаються. Хлопці приходили ще практично перед самим від’їздом, просили, щоб я не їхав, я їм пояснив яка ситуація, тому що я кажу, є мабуть, крім футболу, крім грошей, щось дорожче в житті. От тому я вважав за потрібне поїхати додому для того, щоб мабуть тут бути на місці зі своєю мамою, зі своєю сімєю.

Повертатися до Канади Ігор Яворський не планує.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: