Ігор Йовічевіч: "Гризтиму землю за "Карпати"

19 жовтня 23:37
Переглядів: 308
йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ,в.о. головного тренера «Карпат»

– Важко аналізувати гру, одразу після фінального свистка. І все ж сьогоднішня гра дала нам впевненість. Дещо із того, над чим ми працюємо на тренуваннях, нам сьогодні вдавалося, але це далеко від того, чого ми прагнемо. Ми перегравали суперника, мали відкривати рахунок. На жаль, маємо проблему, створюємо нагоди, але не забиваємо, не полегшуємо собі гру. Сьогодні була гра за шість очок, те, що ми перемогли, важливий крок для нашої команди. А на полі була команда і вона діяла так, як має грати завжди. Не важливо, з ким ти граєш – з «Металістом», «Шахтарем» чи з «Іллічівцем». Уболівальники отримали задоволення, вони побачили дійсно команду, яка віддає на полі всі сили. 

– Чи готовий Балажіц до того, щоб почати гру на позиції форварда? 
– Можливо. Я не можу дати відповідь на це питання. Але ми багато працюємо над нашими нападниками. Над третьою фазою, над завершальними ударами. Багато-багато працюємо і не можемо сказати, що у них нема моментів. Винятком хіба гра проти «Олімпіка», за яку ми вибачилися перед нашими фанатами. В інших іграх є моменти, але так само є проблеми з голами. Можна, звичайно, «психанути» і з самого початку поставити Ґрегора. В нього потенціал є і я радий за нього, він приносить користь команді. Це професіонал. 

– А він може сказати, що не буду я грати в нападі? 
– Та може, але тоді будуть наслідки (сміється). Ми серйозний колектив. Між нами вже зав’язалася емпатія. 

– Балажіц опинився в запасі, але якби не нічийний результат, то ви б його не випустили?
– Він опинився в запасі як мультифункціональний гравець. Через травму, отриману за збірну, Балажіц не тренувався. Сьогодні я дав шанс Гітченку, який ним повністю скористався. Це дуже добре для команди, щоб ніхто не міг розслабитися. 

– Ви собою задоволені, у тому плані, що ваші заміни зробили результат?
– Я молодий тренер, який в кожному матчі шукає відповіді на складні ситуації. Треба дивитися на все, і на свої заміни, і на заміни противника. Коли моя заміна спрацьовує, то це тішить, додає впевненості, рухатися ще далі. Всі роблять помилки, і Капело, і Гвардьйола. Але де Капело, а де я? Мені не залишається нічого іншого, як гризти землю за наш клуб.  

– Складається враження, що гравці на полі вас не розуміють... 
– Чому? Наведіть аргументи.

– Ну, так здається...
– Якщо ви говорите про форвардів, то в усіх гравців групи атаки є повна свобода дій. Не виключаю, що іноді може бути анархія, адже відбувається багато схрещень та зміщень. Але це не значить, що гравці не знають, куди бігти і що робити. 

– Сьогодні дебютував Карноза. Ви задоволені його діями?
– Це інтелектуальний гравець, він читає гру, бачить рух партнерів, може загострити гру. Але ще треба час, щоб він набрав форму. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: