Ігор Йовічевіч: "Поєднати красу і агресію – моя мрія"

29 червня 11:20
Переглядів: 1354
йовічевіч

Післяматчевий коментар від головного тренера львівських «Карпат» Ігоря Йовічевіча.

«Цей день приніс нам багато інформації. Ми провели два матчі, зранку і ввечері, навіть встигли трішки проаналізувати гру проти «Кршко». А ввечері грали проти суперника, який наближений до нашого чемпіонату, спробували скористатися ним у своїх цілях. Я вважаю, що «Спліт» – команда високого рівня, грає агресивного, талановито. Уже через кілька днів на них чекає Ліга Європи. Я тішуся з того, що команда витримала цей високий темп, ми росли з нашими моментами, і навіть в кінці матчу могли забити пару голів – це було б дуже добре для загальної атмосфери». 

«Увечері я взагалі був здивований характером наших гравців, при тому, що знаю їхні можливості. Вони тримали високий темп на фоні втоми доволі агресивно. Я цього не очікував і це дуже приємно». 

«Тренерський штаб контролює навантаження під час тренувань. І зараз провели спаринг, який не може не піти нам на користь. Були епізоди, коли ми побачили якісний футбол, були моменти, де ми перехоплювали м’яча і могли покарати свого суперника. «Спліт» теж мав нагоди, зокрема, в першому таймі, але потім нам вдалося повністю вирівняти гру».

«Ми часто граємо зі «Сплітом», але під час матчу Зоран Вуліч дуже обурювався і кричав, що більше не хоче з нами грати. Очевидно, вони звикли до менш агресивних суперників. А ми хочемо так грати. Поєднати красу футболу і спортивну агресію – це моя мрія» – підсумував Ігор Йовічевіч

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: