Ігор Йовічевіч: "Ця поразка не робить нас ані нижчими, ані слабшими"

18 липня 21:56
Переглядів: 645
йовічевіч

– Вітаю «Металіст» з перемогою. Думаю, що у нас не виходило багато з того, над чим ми працювали на тренуваннях і на зборах. Попри те, команда створила достатньо моментів для того, аби рахунок став іншим. Зараз, під емоціями, з гарячою головою, можна знайти причину поразки. І справа тут не в бажанні і не в самовіддачі. Ми не стартували як хотіли, без настрою їдемо додому. Але ця поразка не робить нас ані нижчими, ані слабшими. І ми не будемо опускати руки. Якби ми виграли, то все-одно не думали б, що стали кращими і вищими.

– На відміну від «Металіста» у вас склад не змінився. Але на полі цього не було помітно...
– Не можу сказати, що брак зіграності «Металіста» – негативний компонент. Подивіться, наскільки там серйозні гравці. Вони боротимуться за високі місця в чемпіонаті. Так ми зіграніші, але це не робить нас фаворитами, хоча про це говорили перед грою. Щодо причин, то ми програли підбрір в центрі поля. Намагалися циркулювати м’яча, але проти насиченої оборони, біля штрафного суперника, важко було знайти простір. Ми знали, що від «Металіста» будуть довгі передачі і контратаки. Вони свої шанси використали через наші помилки. Дуже прикро і через травму Худоб’яка.

– Ви заявили Ксьонза, але він не приїхав...
– Павло не пройшов збори, але він в команді.

– Що з Худоб’яком?
– Сподіваємося, що травма не дуже серйозна, нема перелому. Йому наступили на гомілкостоп, одразу ж з’явився великий набряк.

– Чи були «Карпати» фаворитом цього матчу на вашу думку і яке завдання стоїть перед командою?
– Ми чули через коментарі, що як рік разом граємо, то стали фаворитами – це не серйозний аргумент. Наш суперник скористався пенальті і контратакою, після нашого подарунка. Ми могли вирвати для себе кращий рахунок. А щодо завдання – то це вище місце, аніж попереднього разу. Команда вірить в себе. Так, ми розчаровані зараз. Але це тимчасово.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: