Ігор Йовічевіч: "Зі мною чи без мене, але "Карпати" будуть конкурувати за єврокубки"

05 квітня 23:08
Переглядів: 228
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧв.о. головного тренера "Карпат", про поразку у матчі з "Металургом" З (2:1).

– Дуже прикро, що після такого навантаження і праці на полі, у плані технічному і психологічному, це великий удар для команди. Сьогодні у мене вперше було враження, що не вистачило енергії підтримати той високий темп, який ми задали у першому таймі. Ми могли скористатися своїми моментами, закрити рахунок і матч. Це було нам дуже необхідним з точки зору психології. Прикро, що з тим самим суперником, ми пропускаємо голи за дві хвилини. Намагалися зробити заміни у другому таймі, але через втому загубили глибину. Планували за допомогою Сергійчука захопити середину поля, видно було, що ми не встигали страхувати один одного. Ми притислися до своїх воріт, тим самим створили простір для суперника. Чим він і скористався. 

– Вам у першому таймі дуже багато чого вдавалося. А що сталося після перерви? 
– Фізично не тримали заданий темп. Вже не було того тиску і пресингу, вже не було такої циркуляції м’яча. Це втома, ноги налилися. У нас багато гравців їздили до збірних, а якщо випадає з тренувального процесу, то це відчувається на зіграності. 

– Якщо ви й надалі керуватимете командою, то «Металург» стане для вас невдалим суперником?
– Це збіг обставин. Два матчі підряд... Це великий удар, але ми міцний колектив. У нас є позитивний характер. Зараз я вдячний усім за зусилля. Я впевнений, що результат прийде. Зі мною чи без мене, але «Карпати» будуть конкурувати за єврокубки. 

– Що з Карнозою?
– Йому ударили по ахілу чи гомілкостопу. Те, що ми запланували без номінального форварда, маю на увазі створення переваги в центрі поля, вдавалося. Ми контролювали гру і атакували через краї. Я відчув, що суперник не міг відповісти на цю тактику. Але якщо ти не скористається своїми моментами, завжди можна наразитися на контратаку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: