ІІ Юнацькі Олімпійські Ігри - підсумки шостого дня змагань

25 серпня 10:02
Переглядів: 249
ІІ юнацькі Олімпійські ігри

У п"ятницю, 22 серпня, скарбничка збірної України на ІІ юнацькій олімпіаді поповнилася золотою медаллю учениці Харківського УФК Анастасії Малявіної у плаванні брасом на 200 м. Ц друга нагорода талановитої української плавчині у Нанкіні - на дистанції 100 м у Анастасії "бронза".

Також з бронзовою нагородою повертається додому донечанка Вікторія Сухорукова. У парі з представником Китайського Тайпею Шао-Чуан Лю Сухорукова посіла ІІІ місце у змаганнях змішаних інтрнаціональних команд зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Останній день олімпійської плавальної програми проходив під знаком перемог угорських і китайських спортсменів. Угорці здобули подвійну перемогу у плаванні батерфляєм на 200 м (Тамаш Кендереші і Бенджамін Гратц) та на 100 м серед дівчат (Ліліана Сіладжі), господарі відзначились на 200 м на спині (Гуандяен Лі) та у змішаній комбінованій естафеті 4х100 м. Окрім нашої Малявіної перемагали у цей день також бразилець Матеус де Сантана (100 м в/с), хорват Нікола Обровач (50 м брасом), американка Ханна Мурі (400 м в/с) та росіянка Розалія Насретдінова (50 м в/с).

А назагал у плаванні було розіграно 36 комплектів нагород. Найбільший урожай медалей зібрали господарі - їх у них 17, в тому числі 10 золотих. У росіян - 13 відзнак, 6 золотих, угорці "наплавали" 8 нагород, 4- найвищої проби, італійці - 7 і 4. У наших молодих атлетів 4 медалі, з них 2 золоті - не найгірше!

На турнірі бадмінтоністів розіграно три комплекти нагород. У одиночних розрядах як у хлопців, так і у дівчат домінували китайські спортсмени. У парному змішаному розряді переміг малазійсько-гонконгський дует.

В суперництві важкоатлетів визначилися переможці у вагових категоріях до 85 кг серед юнаків та у 63 кг серед дівчат. У хлопців переміг росіянин Хетад Хугаєв, У дівчат - таїландка Дянган Ксорн Чейді.

В стрибках на батуті рівних не було Ділану Шмідту з Нової Зеландії.

У загальнокомандному медальному заліку господарі пішли у відрив - на їх рахунку 37 медалей, з них 18 золотих. Другі росіяни - 28 і 11. Третє місце продовжує утримувати Італія - 12 і 6. У угорців завдяки успіхам у плаванні також 12 і 6, але у них менше срібних нагород. Україна піднялася на сьому сходинку рейтингу - 9 і 3.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: