Ільдар Макаєв: "Ураган" - домашня команда"

02 червня 17:05
Переглядів: 246
Default Image
Гравець «Енергії-Тайму» Ільдар Макаєв в інтерв’ю  розповів про матчі фіналу чемпіонату України з футзалу проти івано-франківського «Урагану».

- Ільдар, прокоментуйте стартові два матчі фіналу в Івано-Франківську?

- Важко про це говорити. Мені інколи здається, що у залі франківців відбуваються просто неймовірні речі. В другій грі ми самі собі забили три голи. Важко такі матчі дивитися із сторони і не приймати в них участь.

- Зі сторони більше видно, чим на майданчику…

- Так, більше. І помилки кидаються в очі, і ситуацію по-іншому сприймаєш. Але на майданчику усі піддаються емоціям. Кожен хоче зробити усе якнайкраще, але не завжди так виходить. А напруга неймовірна, все-таки це фінал, не прості матчі.

- У порівняні із останніми матчами регулярного чемпіонату «Ураган» суттєво додав?

- Я би не сказав… «Ураган» - домашня команда. Подивіться на їхню статистику, як вони грали у гостях, а як удома. В рідних стінах франківці зовсім інший колектив, аніж на виїзді, Вони витиснули максимум із перших двох ігор.   

- Тобто, у Львові буде зовсім інша гра і інші результати?


- Принаймні, я дуже на це сподіваюся.

- Як гадаєте, які головні висновки «Енергія-Тайм» повинна зробити після ігор в Івано-Франківську?

- Потрібно використовувати свої моменти. В другому матчі наша команда виглядала краще, чим у першому протистоянні. Була більш мобільною. Ми були зобов’язані вигравати цей матч в основний час. Але так склалося… Можливо, було психологічно важко. Впевнений, у Львові «Урагану» буде значно важче, чим у себе вдома.

- Ільдар, якщо «Енергія-Тайм» виборе срібні нагороди, цей сезон можна вважати провальним?


- Я би не сказав провальний, радше невдалий.

- А як ви зараз почуваєтеся?


- В мене не важке ушкодження, просто воно може призвести до більших проблем. Потрібен час. Але цього тижня я робив рентген. Помітний прогрес, можливо зможу допомогти своїй команді у матчах із «Ураганом».

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: