"Іллічівець" – "Карпати". І що нам подадуть на обід?

02 травня 11:36
Переглядів: 239
карпати іллічівець

«Іллічівець» (Маріуполь) – «Карпати» (Львів).

02.05.2015. 14:00. Дніпропетровськ, стадіон «Метеор». Арбітр – Євген Арановський (Київ).

У недільний день українські родини частіше в таку пору збираються за домашнім столом, але футболістам доведеться важко працювати. У цей час прем’єру поєдинків 22 туру розпочинають колективи, які частіше програють, аніж перемагають і більше думають не про місця в горі турнірної таблиці, а за право залишитись на наступний сезон серед сильніших.

Якщо хлопці Миколи Павлова, до речі, чудовий фахівець, який у своїй роботі завжди дотримувався правил стабільності складу і успішній у роботі з молоддю, але через клятих про(російських) сепаратистів змушені скитатися по країні, а тепер ця команда приречена на повільну загибель. Востаннє маріупольці добували перемогу 7 березня, а зваживши на факт, що це їхня єдина звитяга у сезоні, то з вісьмома очками посідають місце на дні турнірної таблиці.

Не треба радіти й карпатцям зі Львова, яких війна не торкається, але їхні результати далеко не веселкові. Так, хтось, до хрипоти дре горло: «Якби нам не забрали 9 очок?». Але ж панове! По-перше не треба було доводити справу до такої ганьби, а по-друге – із «комплектом» очок «Карпати» б залишалися серед аутсайдерів.

А ще. В «Карпатах» досі не погоджуються із рішенням КДК ФФУ і ведуть вони «свою» турнірну таблицю, чим впроваджують людей у стан непорозумінь. А варто нагадати, що Львовом уже «ходять» чутки: «Карпатам» очки повернуть, але позбавлять права участі на трансферному ринку». Та, на мою думку, якби там не було, але комусь вигідно порушувати прописані, хоча й не до кінця чітко, закони і скаржитись на, як співав «Скрябін» «…щурів, які прогризають нам дно».

Проте, незважаючи на це і на труднощі, які переживають обидві молоді команди, сьогодні очікується завзята гра за місце під сонцем.

Хлопці Йовічевіча, який неймовірно радий своїй роботі, у минулій грі довели, що вміють не тільки добре бігати за м’ячем, але й грати у комбінаційний футбол та забивати красиві голи. Чотири м’ячі у ворота «Олімпіка» це так само, як у попередніх десяти (!) іграх. Тішить, що «блиснула» молодь. Мар’ян Швед відзначився дублем, а Дмитро Кльоц став ключовою постаттю і теж забиває, але у складі юнацької команди України. Однак і цій грі через дискваліфікацію ми надії львівського футболу не побачимо.

Покладаються сподівання, що обидва колективи зможуть задовольнити захцянки своїх уболівальників. Адже маріупольці весною набрали за свою гру лише 5 пунктів і надалі не здаватимуться, а львів’яни мають на один більше і теж не хочуть поступатись. Однак обом клубам необхідно повертати втрачену марку.

Перший гол львів’ян у ворота маріупольців може стати для них ювілейним – 50 у даному протистоянні. І навіть, якщо «Іллічівець» програє, і втратить місце в еліті, це не стане для України трагедією, а буденним пониженням у класі. Тому не варто комусь вбиватися таким горем, якого в Україні зараз над достаток. Та й не відомо, яким буде формат наступного сезону. Єдине, що нам відомо це - в Дніпропетровську відбудеться футбольний матч «Іллічівець» - «Карпати». Про все інше довідаємось пізніше в …пообідній час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: