Ім’я 95-річного львівського тренера зі стрільби з лука внесуть до Національного Реєстру Рекордів України

11 березня 07:20
Переглядів: 448
Михайло Хусківадзе

Сьогодні, 11 березня, о 11.00 у Львові у приміщенні стрілецького тиру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького , що за на вул. Пекарська, 69, відбудеться фіксація унікального вікового досягнення та вручення Сертифікату про рекорд найстарішому діючому тренеру зі стрільби з лука в Україні, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Михайло Хусківадзе – людина-легенда. У свої 95 років він досі є діючим тренером зі стрільби з лука команди спортсменів-параолімпійців, регулярно проводить тренування.Він і досі по-армійськи підтягнутий, по-королівськи пунктуальний і по-спортивному азартний. Учні Майстра, який і досі бездоганно володіє луком своєю однією рукою, досягають відмінних результатів на національних та міжнародних рівнях.11 березня о 11.00 год. ім’я людини-сенсації буде внесено до Національного Реєстру Рекордів України», - зазначають організатори

Рекорди даної категорії в Україні: 2014р. в Ялті (Донецької обл.) було зареєстровано рекорд «Віндсерфінгіст найповажнішого в Україні віку». Станіславу Гришину на момент реєстрації рекорду було 77 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: