Ініціатори та тренери збірних України проанонсували міжнародний турнір з волейболу в Івано-Франківську

09 травня 13:38
Переглядів: 181
Угіс Крастіньш

З 10 по 12 травня в Івано-Франківську відбудеться міжнародний турнір з волейболу, присвячений Дню міста.

Варто зазначити, що це вже другий міжнародний турнір.

«Цього року буде шість національних збірних – три чоловічих, три жіночих. Окрім того, збірні Білорусі, Австрії та Швеції. Це будуть грати команди європейського ТОП-рівня. Планку було піднято минулого року, тому опускати її не можна. Такого рівня турніру не було не тільки в Івано-Франківську чи Прикарпатті, а й в Україні загалом», – розповів Михайло Мельник, голова Федерації волейболу України.

«Ми другий рік жіночою збірною України будемо готуватись в Івано-Франківську. Минулого року нам дуже сподобалося. Хто був на іграх, пам’ятає, що завдяки підтримці, ми завоювали золоті нагороди Євроліги. Я ще тоді ще відзначив, що такої підтримки, яка була тут, не було ні в одному місті. Дуже велика за це подяка. Із 3 травня ми готуємося тут, в Івано-Франківську. Я думаю, що ми порадуємо вболівальників чудовою грою», – зазначив Гарій Єгіазаров, головний тренер жіночої збірної України з волейболу.

«Ми будемо грати хороший турнір. Також будемо грати Євролігу. Івано-Франківськ волейбол дуже любить. Місто дуже комфортне для спортсменів. Будемо намагатися подякувати вболівальникам гарною грою, і зараз, під час міжнародного турніру, та наприкінці місяця – під час офіційних матчів тут», – зазначив Угіс Крастіньш, головний тренер чоловічої збірної України з волейболу.

«Це феноменально-спортивне загалом і волейбольне, зокрема, свято. Я грав свого часу за збірну університету та міста, але такого волейбольного свята я не пам’ятаю. Це є пропаганда спорту. Зі свого боку, ми виділяємо кошти на розвиток спорту, зокрема, виділили 10 мільйонів на будівництво спортивних майданчиків по області. Щодо спортивного комплексу, то ми працюємо в цьому напрямку з містом. На жаль, наші плани порушені, але будемо працювати далі. Ця ідея дуже потрібна. Я просто не можу передати тих емоцій, коли прихожу в манежі і вболіваю всіма фібрами. Тому велика вдячність вам за це», – розповів голова обласної ради Олександр Сич.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: