"Інваспорт" став колективним членом ІФФФ

02 березня 17:00
Переглядів: 106
Тарас Клим

Окрім обрання голови та заступників голови Івано-Франківської ОФФ, членів виконкому, делегати сьогодні на звітно-виборчій Конференції розглянули питання включення до числа колективних членів ІФФФ Івано-Франківський регіональний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», а також виключення Асоціації "Футбол-Захід" та ГО “Івано-Франківська футбольна бізнес-ліга”. 

Одностайно делегати проголосували за включення до числа колективних членів ІФФФ Івано-Франківський регіональний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». І вже на цій конференції новоприйнятий колективний член мав можливість голосувати за важливі рішення, які розглядалися на Конференції.

Також одностайно делегати  виключили із числа колективних членів ІФФФ і  ГО “Івано-Франківська футбольна бізнес-ліга”. А от при голосуванні за виключення Асоціації "Футбол-Захід" проголосувало 75 делегатів та 2 утрималося. Представників організацій, які позбавили статусу колективного члена на звітно-виборчій Конференції не було.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: