Інвестор спорткомплексу "Україна" допоможе відновити занедбані корти

26 липня 18:25
Переглядів: 842
теніс

ТОВ Палац спорту «Україна» ініціює фінансову та організаційну допомогу владі Львова в реконструкції існуючих занедбаних грунтових кортів в межах міста. Про це йдеться в листі на ім’я міського голови Льва Андрія Садового.

«З метою підтримки громадської думки ТОВ Палац спорту "Україна" має можливість взяти фінансову та організаційну участь і долучитись до ініціативи міста по реконструкції (відновленню) наявних грунтових кортів. Готовий розглянути пропозиції міста щодо місця розташування грунтових кортів, які необхідно відновити, та обговорити обсяг необхідної фінансової та організаційної участі у їх відновленні», – йдеться в прес-релізі.

У листі зазначено, що на території Львова є понад 30 грунтових кортів, половина з яких перебуває в занедбаному та неналежному стані.

Нагадаємо, ТОВ Палац спорту Україна підготував проект реконструкції Палацу спорту Україна, адже його будівля перебуває в аварійному стані, а відкриті тенісні корти спорткомплексу потребують капітального ремонту.  Концепція передбачає проведення повної реконструкції існуючих тенісних кортів із збереженням їх кількості та приведення їхнього стану до стандартів Міжнародної тенісної федерації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: