Ірина Гусяк і Наталія Пульковська - переможці Кубка України з вільної боротьби

12 грудня 12:31
Переглядів: 347
гусяк

У Броварах в ці дні відбувається Кубок України з вільної боротьби. Сутички традиційно відбуваються Броварському Вищому училищі фізичної культури. Вчора відбулися змагання серед жінок, і Прикарпаття вже отримало двох переможців.

У найлегшій ваговій категорії до 48 кг переможцем Кубка України стала Наталія Пульковська з Коломийського району. Дорогою до «золота» вона перемогла Тетяну Ніконенко з Дніпропетровська, свою землячку Ілону Семків, львів’янку Людмилу Балушку, й у фіналі — ще одну представницю Львівської області Богдану Ящук.

Вихід до фіналу Наталії Пульковській дозволив Ілоні Семків поборотися за бронзову медаль у втішних сутичках, і наша спортсменка скористалася цією можливістю. Спершу Семків здолалаТетяну Ніконенко, а далі перемогла Людмилу Балушку.

У вазі до 55 кг досягнення Пульковської та Семків повторили Ірина Гусяк і Тетяна КітГусякстала володарем Кубка України у цій вазі, здолавши перед цим Ольгу Прохор з Житомира,Ольгу Нарепеху зі Львова, у півфіналі — Тетяна Кіт та у фіналі львів’янку Ларису Скоблюк.Тетяна Кіт у втішній сутичці за «бронзу» перемогла Ольгу Нарепеху.

Сьогодні та завтра на броварських килимах борються чоловіки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: