Ірина Гусяк: "На Київському турнірі довела, що я найкраща у своїй вазі"

08 березня 11:23
Переглядів: 217
Гусяк

26-річна борчиня Ірина Гусяк виборола золото Київського міжнародного турніру з боротьби у ваговій категорії до 53 кг. Уродженка міста Трускавець змогла закінчити фінальну сутичку проти співвітчизниці Лілії Горішньої достроково.

Гусяк, яка свого часу ставала чемпіонкою світу серед студентів, а також брала бронзу на чемпіонаті Європи, змушена була зробити паузу в кар'єрі. Спортсменка отримала дуже серйозну травму - розрив хрестоподібних зв'язок коліна - і перенесла операцію. В інтерв'ю Ірина зізналася, що Київський турнір став для неї поверненням на вершину:

«Цю перемогу чекали не тільки я, але весь склад Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, також мої два тренера, яким я вдячна за ту працю, яку вони в мене вклали. Це Василь Васильович Саженко і Степан Йосипович Захарків.

Всі мої сутички були непростими. Сюди приїхало багато сильних суперниць. По дорозі до фіналу я боролася з американкою, яка виступала на Олімпійських іграх, але у ваговій категорії до 48 кг (Хейлі Аугелло - прим. ГС). Але у неї набагато більше досвіду.

Київський турнір - дуже сильний. Він показує волю і характер дівчат, а також їх бажання перемагати. Неймовірне загострення пристрастей. Кожен готовий відкусити від тебе шматок, аби взяти чемпіонський кубок.

Я повернулася після паузи. Мені робили операцію, адже у мене був розрив хрестоподібної зв'язки і травма меніска. Але потім мені вдалося стати третьою на чемпіонаті України, а потім пройшла два збори з національною командою, і ось результат - перше місце.

Коли я виходила на килим і чула своє ім'я з трибун, чула крики «давай, давай!», це відчувала неймовірний приплив емоцій і сил.

Цей турнір став одним з етапів відбору на чемпіонат Європи. Учасниці та переможниці будуть розглядатися в якості претенденток. На чемпіонаті України я була третьою, але зараз довела, що у вазі 53 краще за мене нікого немає ».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: