Іван Дзуль екзамен на готовність до чемпіонату світу склав на відмінно

31 серпня 11:52
Переглядів: 152
Іван Дзуль

23 серпня у фізкультурно-спортивному комплексі «Локомотив» міста Коломиї пройшов чемпіонат Івано-Франківської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, в якому взяв участь і ветеран цього виду спорту Іван Дзуль. 

Ці змагання для 51-річного працівника нафтохімічного підприємства, майстра спорту України з важкої атлетики були останнім етапом підготовки до чемпіонату світу з важкої атлетики серед ветеранів, який вже 30 серпня розпочнеться у столиці Данії – Копенгагені.

– У Коломиї Іван Дзуль своєрідний екзамен щодо своєї готовності до ветеранського світового форуму з важкої атлетики склав на відмінно, – вважає калуський тренер спортсмена Ігор Стечак. – Він результативно виконав всі три спроби у ривку і три спроби у поштовху. Виступаючи у ваговій категорії до 77 кг, Іван Дзуль набрав у сумі двоборства 220 кг (ривок – 97 кг, поштовх – 123 кг), продемонструвавши при підніманні штанги непогану технічну підготовку. До того ж перед спортсменом-ветераном не ставилося завдання домогтися на цих змаганнях максимально можливого результату, однак я переконався, що він перебуває у хорошій фізичній формі та може покращити ці свої показники як в одній, так і в другій вправі.

На чемпіонаті області з важкої атлетики Іванові Дзулю у ваговій категорії до 77 кг ніхто із значно молодших спортсменів не спромігся скласти гідну конкуренцію у боротьбі за перше місце. Сподіватимемося, що він гідно виступить і на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед ветеранів своєї вікової групи та здобуде омріяну медаль високого ґатунку.

Відповідно до програми чемпіонату світу, атлети-ветерани вікової групи 50-54 рр. розігруватимуть у ваговій категорії до 77 кг комплект нагород на копенгагенському помості 4 вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: