Іван Гецко: "Григорчук - тактично міцний фахівець"

10 січня 18:00
Переглядів: 569
гецко

Іван Гецко про переїзд Романа Григорчука до Азербайджану.

- А що залишалося робити? Припустимо, його покликав би якийсь український клуб взимку. Де гарантія, що цей клуб зиму переживе? І що тоді - знову працювати серед безгрошів'я? Гарантії можуть дати тільки топ-клуби - "Динамо", "Шахтар", "Дніпро". У них тренерських вакансій немає. Їхати до Росії? Або не було запрошень, або Роман Йосипович принципово не хотів цього ­роби­ти, враховуючи нинішні стосунки між країнами. А до Західної Європи українських тренерів поки що не кличуть. Скрипник - виняток, це фахівець, якого сформувала Німеччина.

- Як можна оцінити роботу фахівця в "Чорноморці"?

- Тактично міцний фахівець, але я б не ставив найвищий бал. Попрацював непогано. Але не можна сказати, що стрибнув вище голови. Не був навіть четвертий. Про медалі вже не кажу. Звичайно, примітною стала гра в торішньому розіграшу Ліги Європи. Дійшли до 1/16 фіналу, гідно змагалися там з французьким "Ліоном". Але у груповому турнірі дещо пощастило, коли на виїзді обіграли нідерландський ПСВ.

- Скільки часу може дозволити собі Григорчук у Азербайджані?

- Він підписав контракт на півтора року. Відповідно, не хоче зв'язувати себе тривалими угодами. Очевидно, має надію повернутися. Так свого часу зробив Анатолій Дем'яненко.

- Які позиції Романа Йосиповича в рейтингу українських тренерів?

- Думаю, до п'ятірки точно входить. Сильніші від нього - Фоменко, Маркевич, Павлов, Ребров.

У чемпіонаті Азербайджану Роман Григорчук дебютує 1 лютого. Його "Габала" на виїзді зіграє з "Баку". Зараз у вищоліговій першості перерва. Зіграно 16 турів із 36. "Габала" йде шостою. У турнірі беруть участь дев'ять команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: