Іван МІЛОШЕВІЧ: "В плані взаєморозуміння у нас із Чечером ніяких проблем не було"

16 серпня 22:46
Переглядів: 310
Default Image

У матчі з «Шахтарем» в центрі оборони «Карпат» вперше грали в парі Іван Мілошевіч та новачок «зелено-білих» В’ячеслав Чечер. У розмові з кореспондентом ЗІКу серб зізнався, що трохи хвилювався перед грою, чи вдасться знайти взаєморозуміння з новим партнером.

– Неманья Тубіч через перебір жовтих карток не зможе грати у матчі в Стамбулі, а тому Олег Кононов проти «Шахтаря» вирішив виставити мене і Чечера, аби ми відчули один одного у грі.

– І які у тебе враження від гри у парі з В’ячеславом?
– Перед грою трохи хвилювався. Як-не-як, але перший раз грати з новим партнером і одразу проти такої сильної команди, як «Шахтар» – справа не найпростіша. Але мені здається, що зіграли ми непогано. Хоча давати оцінку – це справа тренерів. Я ж можу сказати, що в плані взаєморозуміння у нас ніяких проблем не було. Слава дуже хороший гравець, невипадково стільки років був лідером донецького «Металурга» – не останньої команди в Україні.

– Сьогодні Чечер не раз йшов вперед. Натомість ти не підключався до атак навіть при стандартах.
– Такою була вказівка головного тренера. Георгійович на установці сказав, що вперед можуть йти і Авелар, і Федецький, і Чечер, а я граю виключно на оборону.

– «Шахтар» чимось тебе в своїх атаках здивував?
– Нічого особливо я сьогодні у них не побачив. Але «Шахтар» це дуже сильна команда, гравці якої чудово тримають м’яч. Проте вважаю, що ми зіграли досить добре в обороні. В першому таймі ми практично не дали їм нічого створити. Так, кілька небезпечних ударів вони нанесли, але всі вони були здалеку. Що ж до голу, то тут нам десь не вистачило концентрації і до того ж свою роль зіграв рикошет. Що тут можна сказати, коли м’яч так вдало відлітає на голову гравцю команди суперника.

– Як твій співвітчизник і друг Неманья Тубіч віднісся до того, що залишився у запасі?
– Він не маленький капризний хлопчик, який може ображатися. Неманья справжній професіонал і чудово розуміє, чому сьогодні грали я і Чечер. Його реакція, коли він не почув своє прізвище у стартовому складі, була абсолютно адекватною.
zik.com.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: