Іван Петрів переміг на турнірі в Харкові

24 лютого 21:16
Переглядів: 499
петрів

Калушанин, майстер спорту України Іван Петрів у рамках підготовки до першого чемпіонату Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років днями взяв участь у ХХХІІІ відкритому всеукраїнському турнірі-меморіалі пам’яті майстра спорту СРСР Ованеса Саакяна, який традиційно проводиться у Харкові.

Вихованець заслуженого тренера України з вільної боротьби Ігоря Барни і на цих змаганнях, що проходили в спортивному комплексі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", підтвердив свою високу спортивну майстерність. Іван Петрів, виступаючи у ваговій категорії до 65 кг, посів найвищу сходинку п’єдесталу, почергово перемігши кандидатів у майстри спорту України Дениса Сушка з Харківської області (11:0) і Давида Гончаренка з Херсонщини (10:0), а також майстра спорту України Тітала Джафаряна з Харківської області.

З останнім, який був номінальним господарем змагань і мав гідну підтримку місцевих уболівальників, калушанин боровся у фінальній сутичці. Тож Іванові Петріву довелось докласти чималих зусиль, щоб подолати суперника. Про це засвідчив і рахунок фінальної зустрічі – 2:1 на користь калуського борця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: