Іван Скіцко: "Чемпіонат буде цікавим"

15 вересня 20:10
Переглядів: 160
скіцко

Головний тренер івано-франківського "Урагану" поділився своєю думкою про результати 2-го туру і очікуваннями від чемпіонату.

- На мою думку, головною несподіванкою другого туру стала перемога в Сумах луганського "ЛТК" над "Енергією". Все-таки, у Луганська молода команда, а у "Енергії", незважаючи на втрати, зберігся кістяк досвідчених гравців. Перед туром я припускав, що у Рівному візьме очки дебютант української Екстра-ліги "Лукас". Однак, команді Валентина Цвєлих не вистачило двох хвилин, щоб вивезти хоча б одне очко. Все-таки, "Кардинал-Рівне" на рідному майданчику рідко кого відпускає з очками додому. Решта результатів, на мою думку, закономірні. 

- Що Ви очікуєте від нового чемпіонату України?

- Я думаю, однозначно чемпіонат буде цікавим і буде багато несподіванок. Все-таки, команди десь підрівнялися. Хтось зараз будує новий колектив після відходу старих гравців. А, значить, потрібен час, щоб футболісти зігралися і відчули один одного. Новачкам Екстра-ліги потрібно час для адаптації. Одна справа - грати у Першій лізі, а інше - боротися з харківським "Локомотивом". Тим більше, формула чемпіонату дозволяє багатьом командам розраховувати на потрапляння в плей-офф. Точно можу сказати, що конкуренція за потрапляння в першу четвірку помітно зросте в порівнянні з минулим чемпіонатом, коли все вирішилося за кілька турів до закінчення регулярної першості.

- Які завдання стоять перед "Ураганом" на сезон?

- У "Урагану" задача - потрапити в плей-офф. Посісти якнайвище місце, щоб у фінальній частині мати перевагу свого майданчика.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: