Іван Скіцко: "Головне завдання на наступний сезон - зберегти нинішній склад"

28 червня 13:19
Переглядів: 234
СКІЦКО

Народний футзальний клуб «Ураган» готується до нового сезону. В період міжсезоння завжди стається багато змін, про які вболівальникам цікаво знати. Отож ми запитали про перспективи клубу в головного тренера «Урагану» Івана Скіцка.

— Знавці футболу подейкують, що «Ураган» з кожним роком втрачає свою силу. Чи планується цього сезону якесь підсилення?

— Головне завдання на наступний сезон — зберегти нинішній склад. Тепер залишаються всі, окрім Романа Колтка, який покинув команду. Також Андрій Сімка до кінця червня має дати відповідь, чи залишиться він з нами. На збори їдуть п’ятеро гравців з «Урагану-2», і, можливо, за їхній рахунок буде посилення основного складу.

— Де цього року відбуватимуться збори? Адже «Ураган» зазвичай проводить їх ближче до моря?

— Цього сезону збори проведемо в Івано-Франківську. Через деякі обставини ми залишаємось удома.

— Як вважаєте, чи вплине на гру команди відсутність Романа Колтка і, ймовірно, Андрія Сімки?

— Можливо, бо Колток — досвідчений воротар, але ми не втрачаємо оптимізму. Головне завдання — знайти гідну заміну Романові, і вже є певні кандидатури на його місце, але їхні імена не хотілося б оголошувати до офіційних домовленостей. Також не хотілося б втратити одного із найкращих «стовпів» України у футболі — А. Сімку, але яке б рішення він не прийняв, ми йому і Романові Колтку дякуємо за співпрацю і поважаємо будь-яке їхнє рішення.

— Яким, на вашу думку, буде наступний сезон?

— Він буде нелегким для нашої молодої команди. Нас почали поважати як сильного суперника, почали рахуватися з нами. Всі команди, які виступатимуть в екстра-лізі, підсилюються, тому нам не потрібно відставати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: