Іван Скіцко: "Ми взяли дуже важкі три очки"

12 листопада 23:39
Переглядів: 204
Іван СКІЦКО

Іван Скіцко, головний тренер «Урагану», поділився враженнями від перемоги у матчі з «Соколом» (1:2).

- Ми взяли дуже важкі три очки. Я дуже цим задоволений. Приємно мене здивувала команда «Сокіл». Ми готувались до такої важкої гри, бо знаю, що в Романа Ковальчика всі команди в яких він працює дуже сильні.

Три очки взяли за рахунок бійцівських якостей, особливо в другому таймі, бо в першому я був не задоволений. Ми програли боротьбу, десь підбори та відскоки і «Сокіл» заслуговував на гол. У другому таймі я достукався до своїх гравців. Як такого футзалу у цьому спорткомплексі нема. Він маленький і через це важко. Але команді яка хоче на щось претендувати потрібно вміти грати різні матчі.

Була битва і з одного боку мені шкода «Сокіл», бо вони не заслуговували на поразку, але футбол не логічний. Скажу відверто і щиро, що не хочу зустрічатись із «Соколом» у плей-офф.

Після 8-ми турів «Ураган» із 15 очками в активі займає 3 місце, відстаючи від лідера на 9 очок. Різниця забитих і пропущених 22:14.

У наступному матчі, 19 листопада, «Ураган» прийматиме в себе в дома «Титан-Зорю», яка знаходиться на 5 місці (13 очок, 21 забитий, 20 пропущених).