Іван СКІЦКО: "У нас були всі умови для повноцінної роботи"

05 серпня 21:28
Переглядів: 285
ураган

До початку нового Чемпіонату України залишилося не так вже й багато часу, а це означає, що "ураганівці" в посиленому режимі готуються до старту нелегкого сезону. "Дракони" вже провели перший двотижневий збір на чорноморському узбережжі, під час якого закладали фундамент фізично-функціональної підготовки.

Втомлені футзалісти вже в Івано-Франківську, насолоджуються вихідними і готуються до нових передсезонних випробувань, а тим часом наставник команди ділиться своїми враженнями...

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":

- Передсезонні збори - надзвичайно важлива складова підготовка до старту чемпіонату, особливо для нашої омолодженої команди. Тому впродовж двох тижнів ми працювали на повну. Основна увага акцентувалася на техніко-тактичну складову, силу, швидкість, витривалість, психологічний фактор. Одним словом - ми закладали міцну основу фізично-функціональної підготовки на весь сезон. Працювали в режимі дворазових тренувань, тому, звісно, що хлопці втомлені. Але за кілька вихідних днів вони зможуть відпочити, відновитися, щоб з новими силами приступити до тренувань вже в Івано-Франківську.

Хочу сказати, що в Кароліно-Бугаз у нас були всі умови для повноцінної роботи - харчування і проживання були організовані на високому рівні. Тож була можливість не тільки продуктивно працювати, а й з максимальною користю відпочивати - на морі та басейні. З лікарем ми ретельно стежили за всіма медичними показниками, правильним харчуванням, здоровим сном, водними процедурами, повноцінним відпочинком. 

Загалом, навчально-тренувальними зборами я задоволений, всі завдання, які ми ставили перед собою, виконані. Задоволений я і тренерським штабом, і гравцями. Мені подобається атмосфера у колективі, і те, що старші та досвідченіші гравці у всьому допомагають та підтримують молодших. Та й загалом команда дружня, а збори зробили її ще більш згуртованою.

Зазначу, що ми визначилися з капітаном команди. Одноголосно цю почесну естафету продовжить Роман Кіндратів, а його помічниками будуть Андрій Сімка та Роман Колток. Це - справжні професіонали та гравці з великим досвідом, які допомагатимуть не тільки мені, а й іншим молодим гравцям на спортивному майданчику. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: