Іван Скіцко: "Ураган" має бути в четвірці"

28 березня 22:50
Переглядів: 174
СКІЦКО

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану", розповідає про поразку від "Локомотива":

- Гра вийшла дуже цікавою для нашої команди. Все ж таки ми розуміли, що граємо з діючим чемпіоном України, прикро, що програли цю гру, бо я рахую, якщо взяти її в цілому, то ми не заслуговували на поразку. Якщо взяти обидва наших матчі з "Локомотивом", то було чотири удари - три рикошети. Не знаю, як з цим боротися, але все одно хочеться "Локомотив" поздоровити з перемогою. Вони віднеслися серйозно до цієї гри, рахую, що могли десь перевірити людей, які не грали.

Ми теж серйозно готувалися до цієї гри, хотіли забрати звідси очки - але не сталося. Є над чим працювати, є на кого рівнятися. Ми трагедію не робимо, але деякими моментами ми розчаровані, бо не виконали до кінця установку. А щоб перемагати "Локомотив", то однозначно треба забивати свої моменти. Ну, і якесь везіння треба мати. Хоча в цілому команди здорово зіграли - що "Локомотив", що "Ураган".

- Вже відомо, що в плей-офф ви граєте з "ЛТК", якому в регулярному чемпіонаті двічі програли...

- Ми тільки двом командам програли в регулярному чемпіонаті, де ми не взяли жодного очка - "Локомотиву" і "ЛТК". Є подвійний стимул - це пройти "ЛТК", і пройти цю смугу невдач з ними. Будемо дуже відповідально готовитися, вважаю, що в цій парі немає фаворитів. Я вірю в свою команду, і думаю, що команда "Ураган" має бути в четвірці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: