Іван Скіцко: "Зборами я задоволений"

02 серпня 14:35
Переглядів: 324
СКІЦКО

З 13 по 31 липня "ураганівці" у поті чола відточували свою футзальну майстерність і спортивний професіоналізм для того, щоб вже зовсім скоро у повній бойовій готовності приступити до нового сезону і підкорення нових вершин. Три тижні навчально-тренувальних зборів вже промайнули, тож час підбивати підсумки. Чим повнилися івано-франківські збори, і як гравці впоралися із всіма труднощами розповів головний тренер "драконів" Іван Скіцко.

"Перш за все хочу подякувати хлопцям… Для футболістів – це, мабуть, найважчі збори, тому велике їм спасибі, що підійшли з повною самовіддачею, і максимально виконували всі настанови. Звісно, було важко, особливо нелегкими були перші п’ять днів, але після втягуючого циклу навантаження вже давалися значно краще, і в цілому збори пройшли на позитивній ноті.

Десять днів ми працювали в режимі дворазових тренувань, під час яких було все – і штучні майданчики, і тренажерка, і зал. Одним словом хлопці отримали всі навантаження, які необхідні їм для фізично-функціональної підготовки.  В залі теж були пропрацьовано всі тактичні схеми, які вже з 3 серпня будемо вдосконалювати і відшліфовувати. Я зборами повністю задоволений, бо все задумане і заплановане було виконано. Єдине, що засмутило, що є кілька травмованих…", - зауважив Іван Васильович.

Наразі хлопці отримали кількаденний відпочинок, після якого приступають до роботи над техніко-тактичними схемами. "З понеділка нас чекають практичні заняття, награвання ігрових четвірок та повноцінна підготовка до турнірів. Нам є куди рости, тож продовжуємо працювати!", - підсумував Скіцко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: