Іван Стасюк: "Не змогли забити "Урагану" при виході 2 в 1, і одразу ж поплатилися"

15 квітня 23:09
Переглядів: 316
стасюк

«Ураган» – «Спортлідер+» – 6:3. Післяматчеві коментарі

Іван СТАСЮК, головний тренер «Спортлідер+»:

- Хочу привітати «Ураган» з перемогою. Також хочу подякувати своїм гравцям, вони сьогодні виконали великий об'єм роботи. Минулого разу, на прес-конференції в Івано-Франківську я обіцяв, що наступного разу ми намагатимемось показати гарний футзал. Думаю, що сьогоднішня гра суттєво відрізняється від нашого попереднього матчу.

Щодо рахунку… Перші два пропущені м'ячі ви самі бачили, помилялися дуже. Не змогли забити «Урагану» при виході 2 в 1, і одразу ж поплатилися другим м'ячем у власні ворота. Сьогодні нас переслідує «злий рок», в першому таймі гравці отримали травми, а в другому вже троє хлопців не змогли дограти матч. Проте, гра з цих моментів і складається. Десь отримав травму, десь помилився - суперник забив.

Ваша команда - молодці. Думаю, що ключовим моментом в матчі був четвертий гол в наші ворота, він переломив хід гри. Звичайно, нам також плюс, що ми з рахунку 0:3 змогли скоротити відрив до 2:3, а пропустили вчетверте, банально не розібравшись біля воріт. П'ятий гол ви бачили, арбітр дав червону картку нашому гравцю, чим скористався «Ураган». Шостий гол також банально помилилися в захисті.

- «Спортлідер+» доволі молода команда, проте незаперечним фактом є те, що вона суттєво прогресує. Які завдання ставите на наступний сезон?
- Про плани завжди питають президента клубу. Я лише тренер, можливо, завтра вже і не буду працювати. Але на даний момент скажу, що команда буде існувати, вже є напрацювання з гравцями. З наступного сезону ми переїжджаємо в інший зал, ставимо новий паркет. Тому, із впевненістю можу сказати, що футзал в Хмельницькому буде!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: