Іван Тимчишин - срібний призер клубного чемпіонату України з настільного тенісу

30 травня 13:53
Переглядів: 418
Іван Тимчишин

24-26 травня в спеціалізованому залі з тенісу настільного СК «ЛІРС» міста Жовква відбувся другий (заключний) тур фінальних змагань клубного чоловічого чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2012-2013 рр. Тут нагороди чемпіонату виборювали 12 команд Регіональної ліги (по шість кращих колективів з Івано-Франківської та Львівської зон). Брав участь в цьому турнірі і тренер-викладач з настільного тенісу ФСК «Нафтохімік», кандидат у майстри спорту Іван Тимчишин. Виступаючи у складі команди «ІФНТУНГ - ОДЮСШ» міста Івано-Франківська разом з молодшими колегами, кандидатами у майстри спорту Ярославом Банасевичем, Назарієм Мосюком та Богданом Сінкевичем, він став срібним призером командного чемпіонату України.

Як розповів Іван Тимчишин, у фінальному турнірі в Жовкві їхня команда поступилися тільки миколаївському «Патріоту», який в підсумку і посів перше місце, виборовши право виступати наступного сезону в першій лізі чемпіонату України. Третім приземом чемпіонату України з настільного тенісу серед команд західної зони Регіональної ліги став колектив «Респект» зі Львова.

Друге місце спільної команди Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та обласної ДЮСШ у Регіональній лізі українського чемпіонату - це на сьогодні найвище досягнення цього складу прикарпатських тенісистів у такому клубному турнірі. Досі вони виступали в Регіональній лізі за різні команди з Івано-Франківщини, але ніхто з них такого високого результату в клубному чемпіонаті України не домагалися. 

Команда-переможець клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2012-2013 рр. «Регіональна ліга» (західна зона), та колективи, що стали призерами цього турніру, були відзначені кубками, медалями та грамотами Федерації настільного тенісу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: