Івано-Франківськ "профукав" Євробаскет-2015 через кулуарні інтриги

07 лютого 08:30
Переглядів: 213
Євробаскет

На думку народного депутата України Олександра Сича, який, очолюючи івано-франківську обласну раду, власне й ініціював питання будівництва в Івано-Франківську сучасного багатофункціонального спортивного комплексу європейського рівня, спорудження Палацу спорту й надалі має залишатися одним із першочергових спортивних пріоритетів області та міста.

«Ще в минулому році депутатським корпусом Івано-Франківської обласної ради було прийнято консолідоване рішення щодо визначення місця будівництва багатофункціонального спортивного комплексу. Ініціатива спорудження Палацу спорту в с. Чукалівка – наслідок багаторазових консультацій керівництва області з представниками спортивних організацій, професійних клубів, фахівцями, експертами, громадськістю та чиновниками. Ще раніше, як відомо, було прийнято рішення про виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації», – відзначає Олександр Сич.

Втім, за словами народного депутата України, вочевидь ігри та кулуарні інтриги, в тому числі й з боку окремих достатньо впливових чиновників, що здійснювалися з метою підбурювання громадськості й у такий спосіб цілеспрямованого нав’язування громаді приналежних їм ділянок, призвели до певного гальмування процесу реалізації проекту.

«Спорудження багатофункціонального спортивного комплексу й надалі має залишатися нашим спільним пріоритетом. Цьому спонукають як об’єктивні потреби мешканців міста, так і успіхи наших місцевих професійних команд на європейській та міжнародній арені», – резюмував свободівець.

Водночас, у відповідь на звернення представників клубів, федерацій та громадських організацій спортивного спрямування він вже звернувся до керівництва області з метою з’ясування усіх обставин ситуації, що складається на даному етапі, труднощів, які виникли уже в нових умовах, й вияснення можливості співпраці обласної ради з потенційним інвестором.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: