Івано-Франківськ вибуває зі складу претендентів на проведення матчів Євробаскету-2015

27 листопада 16:45
Переглядів: 202
Баскетбол

Як повідомив виконавчий директор Комітету Євробаскет-2015 Олег Бичков, місто івано-франківськ ризикує найближчим часом втратити останні шанси на проведення матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

"На сьогоднішній день досить складна ситуація склалася в Івано-Франківську. Під великим питанням знаходиться будівництво в місті арени і, відповідно, участь міста в Євробаскеті.

Ми не уявляємо, де може бути побудований спорткомплекс. На сьогоднішній день баскетбольний клуб Говерла, який від імені Івано-Франківська брав участь у конкурсі забудовників арен до Євробаскету-2015, випав з тієї послідовності подій, якої ми намагаємося суворо дотримуватися ", - розповів Бичков.

За його словами, в Івано-Франківську було кілька варіантів для будівництва спорткомплексу, але жоден з них не реалізований.

"Розглядалося кілька варіантів будівництва арени в місті, але не один з них не отримав логічного продовження. Тобто, навіть не завершення, ні продовження. Немає ні договору оренди цієї землі, ні якихось думок з приводу проекту самої арени", - додав виконавчий директор комітету.

Нагадаємо, навесні поточного року компанія United Basketball Investment виграла конкурс Федерації баскетболу України на право будівництва арен до Евробабаскету-2015. Одним із заявлених міст, де компанія планувала звести арену, був Івано-Франківськ.

Також повідомлялося, що облрада виділила землю під будівництво арени в блізлежещем до Івано-Франківська селі Чукалівка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: