Івано-франківські діти зіграли в шашки з міжнародним гросмейстером

05 травня 15:55
Переглядів: 169
балтажи

3 травня об 11:00 в Івано-Франківську відбувся сеанс одночасної гри з шашок-64, на якому міжнародний гросмейстер Ольга Балтажи зіграла одразу з дванадцятьма дітьми.

Захід приурочений відзначенню 353-ї річниці заснування міста Івано-Франківська. Цікаво, що захід зумів зацікавити як дітей, так і їхніх батьків. Зазначимо, що легкої гри для Ольги Балтажи не вийшло, адже декотрі з молодих учасників сеансу мали за плечима перемоги на європейських турнірах. Ольга Балтажи виграла всі ігри, крім двох - одну вона програла, а ще одна завершилась нічиєю.

«Вже третій рік поспіль комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради влаштовує сеанс одночасної гри з шашок-64. Він приурочений до дня міста. Проводимо ці заходи ми в історичних спорудах – «Пасаж Гартенбергів», міська ратуша, а цього разу - біля кінотеатру "Люм'єр". Зараз з дітьми грає чинна чемпіонка Європи, міжнародний гросмейстер Ольга Балтажи. Ми хочемо, щоб інтелектуальне середовище ставало популярнішим серед молоді. Зазвичай для дітей вищим пілотажом є зіграти внічию із майстром такого рівня. Проте сьогодні не обійшлось без сюрпризів - Олександр Грабовецький виграв одну гру в Ольги Семенівни, а Нікіта Козаков зіграв із нею внічию», - зазначив керівник заходу Тарас Лялик.

Цікаво, що наймолодшій учасниці було всього 5 років! Окрім безцінного досвіду, учасники, котрі досягнули позитивного результату під час гри були нагороджені грамотами, футболками та іншими призами від організаторів – комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: