Календар чемпіонату України з футболу серед жінок

02 березня 09:50
Переглядів: 156
жфк нафтохімік

В Маріуполі відбулося розширене виїзне засідання комітету жіночого футболу, на якому став відомим календар жіночих змагань на 2013 років. Зокрема, в чемпіонаті України візьмуть участь ті ж 8 команд, що й торік: "Житлобуд-1" Харків, "Нафтохімік" Калуш, "Донеччанка" Донецьк, "Легенда-ШВСМ" Чернігів, "Родина-Ліцей" Костопіль, "Іллічівка" Маріуполь, "Житлобуд-2" Харків, "Атекс"-СДЮШОР-16 Київ.

Старт чемпіонату заплановано дати 25 квітня. Згідно з проведеним жеребом в 1-му турі зустрінуться: 
"Житлобуд-2" Харків - "Родина-Ліцей" Костопіль 
"Нафтохімік" Калуш - "Житлобуд-1" Харків 
"Іллічівка" Маріуполь - "Донеччанка" Донецьк 
"Атекс"-СДЮШОР-16 Київ - "Легенда-ШВСМ" Чернігів

Відзначимо, що цього року базовим днем туру обрано четвер. Зроблено це заради популяризації жіночого футболу. Перше коло змагань пройде за таким графіком: 1 тур - 25 квітня; 2 тур - 2-3 травня; 3 тур - 9-10 травня; 4 тур - 16 травня; Кубок України. 1 етап - 23 травня; 5 тур - 30 травня; 6 тур - 9 червня; 7 тур - 16 червня; резервний день - 23 червня.

Нагадаємо, що "Нафтохімік" і "Житлобуд-1" також зустрінуться в матчі за суперкубок України, який запланований на 30 березня.

В 2013 році також буде відновлено змагання у 1-й лізіВ групі А змагатимуться команди Одеської, Миколаївської, Житомирської і львівської областей та міста Києва. В групі Б - команди Луганської, Донецької, Харківської, Херсонської і Чернігівської областей. Втім, серед учасників ще можливі зміни. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: