Калушанка виграла чемпіонський пояс турніру ММА Heroine FC

23 липня 11:40
Переглядів: 162
Людмила Пилипчак

Патрульна з Калуша Людмила Пилипчак перемогла росіянку Наталію Денисову у фіналі професійних змаганнях міжнародного рівня у Китаї.

В китайському місті Чженчжоу спортсменка компанії Peresvit Promotion з України Людмила Пилипчак виграла чемпіонський пояс турніру Heroine FC, про це повідомив Mikhail Rosokhatyi.

"Чемпіонський бій пройшов всю дистанцію 5 раундів по 5 хвилин, 5 раундів ПО 5 ХВИЛИН !!! Боже мій ... Я зірвав свій голос. Це був неймовірний, напружений, вольовий бій. Були гострі моменти, одна помилка могла коштувати поразки і всі раунди були близькі, але все судді з рахунком 50:45 віддали перемогу на користь Люди!"

Місяць тому Людмила провела на цьому ж турніру два бої за вечір, здолавши суперниць з Китаю. Вигравши Гран-прі четвірку, вона вийшла в фінал Гран-прі вісімки. Її суперниця в чемпіонському бою стала представниця Росії Наталія Денисова. Наталія більш досвідчена і фізично потужніша, більшість прогнозів на перемогу схилялося в її бік.

Mikhail Rosokhatyi зазначив:

"Хочу висловити подяку тренерському штабу Людмили, організаторам турніру та всім, хто переживав і вболівав за нас в цьому бою. Віра в перемогу і наполеглива праця роблять чудеса." 

В цьому турнірі брала участь і перемогла ще одна наша спортсменка з Кривого Рогу, Біла Олена. Вона закінчила бій вже в першому раунді больовим прийомом на руку.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: