Калушанин Андрій Квятковський виборов "золото" Київського Міжнародного турніру

27 лютого 13:50
Переглядів: 190
Квятковський

У неділю, 25 лютого, в Києві завершився ХХІІ міжнародний турнір UWW з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.

Упродовж трьох днів за медалі цих престижних змагань ІІ рангу в Палаці спорту змагалися представники 38 збірних країн світу. І вже вкотре на Київському міжнародному турнірі підтвердили свою високу майстерність вихованці калуської школи вільної боротьби.

У змаганнях серед чоловіків вагової категорії до 70 кг відзначився 28-річний майстер спорту України міжнародного класу Андрій Квятковський. Він у черговий раз у своїй спортивній кар’єрі став переможцем Київського міжнародного турніру. Щоправда, у фінальній сутичці Андрію Квятковському не довелось боротися, оскільки його суперник Муртазалі Муслімовіз Азербайджану відмовився змагатися за «золото» через поганий стан здоров’я. А на шляху до вирішального поєдинку наш земляк почергово подолав білоруса Азамата Нурікова (8:7), вірмена Вальтера Маргаряна (12:4) і грузинів Рамазана Малакоєва (6:2) та Зураба Якобішвілі (3:1).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: