Калушанин здобув "бронзу" чемпіонату України з важкої атлетики

27 травня 21:05
Переглядів: 281
важка атлетика

У Запоріжжі пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед дівчат і юнаків до 17 років, в якому взяли участь понад 200 спортсменів з усіх регіонів нашої держави. Цей турнір водночас був відбірковим етапом до чемпіонату Європи, що проводитиметься в серпні в Швейцарії.

Івано-Франківщину на чемпіонаті України представляли тільки два вихованці тренера-викладача з важкої атлетики Калуської ДЮСШ "Сокіл" Ігоря Стечака та атлет з Коломийщини Данило Мочернюк. Останній виступав у ваговій категорії до 77 кг, в якій підкорив у сумі двоборства вагу 226 кг (ривок – 101 кг, поштовх – 125 кг) та посів у підсумку восьме місце.

Калуські атлети добилися на чемпіонаті України кращих результатів. Першорозрядник Олег Козлов посів п’яте місце у ваговій категорії до 94 кг, піднявши в сумі двоборства вагу 231 кг (ривок – 105 кг, поштовх – 125 кг). А кандидатові у майстри спорту Ярославові Фіцаку не вистачило всього трьох кілограмів у сумі двоборства, щоб стати чемпіоном України у ваговій категорії до 85 кг. Він виборов бронзову медаль, підкоривши вагу 266 кг (ривок – 120 кг, поштовх – 146 кг).

Головні ж суперники Ярослава в боротьбі за чемпіонський титул – кандидати у майстри спорту Максим Філоненко з Київщини та Олег Козюпа з Тернопільської області, котрі на кілька грамів були легшими від калушанина, завершили свої виступи на змаганнях із загальним результатом 268 кг. Відповідно "золото" дісталося легшому з них – Максимові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: