Калитвинцев, Блохін, Маркевич?.. Наступного тижня затвердять наставника національної збірної

13 лютого 15:39
Переглядів: 241
Default Image

Невизначеність з головним тренером національної команди буде знята на найближчому засіданні Виконкому федерації футболу. Не дивлячись на те, що цей орган засідає раз на три місяці, його позачергове засідання ініціювали 10 постійних членів з 28. Вимоги такої кількості функціонерів вистачає, аби президент ФФУ впродовж двох тижнів провів засідання.

Перший тиждень минув 9 лютого - у день фіналу кіпрського турніру, де збірна під керівництвом виконуючого обов'язки головного тренера Юрія Калитвинцева святкувала успіх в грі зі Швецією. Проте чи затвердять нинішнього наставника, або, навпаки, назвуть прізвище нового тренера, питання залишається відкритим. Відомо, що мінімум третя частина членів виконкому підтримають кандидатуру Олега Блохіна. Не проти і сам Олег Володимирович, проте, за його словами, з ним переговори ніхто не вів.

У той же час мусуються розмови, що навколо тренера-чвертьфіналіста чемпіонату світу вже формується тренерський штаб.

Дипломатично уникнув відповіді і президент ФФУ. Григорій Суркіс підтвердив, що не вів переговори з Блохіним і, в той же час, не сказав, кому сам віддає перевагу. Не виключено, що у Григорія Михайловича є свій кандидат, якого він запропонує на засіданні Виконкому. Якщо такий варіант можливий, то заслуги претендента на пост головного тренера мають затьмарити досягнення і Калитвинцева і Блохіна. Або ж це може бути альтернатива, яка влаштує усіх відповідальних за ухвалення рішення функціонерів. На сьогодні такий кандидат один - Мирон Маркевич, якого обрали рік тому, і який пішов у відставку в серпні минулого року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: