Карате та скелелазіння визнали олімпійськими видами спорту, а фризбі окремим видом спорту в Україні

29 грудня 14:30
Переглядів: 109
Фризбі

Спорт з літаючим диском, більш відомий як фризбі, визнали офіційним видом спорту в Україні. Про це йдеться у наказі Міністерства молоді та спорту №4711.

Окрім фризбі, наказом визнано офіційними видами спорту в Україні кіокушінкаі карате унія та середньовічний бій. Їх віднесли до неолімпійських видів спорту.

Тим часом карате та скелелазіння було визнано олімпійськими видами спорту.

Відтак Україна офіційно стала 15-ю країною в світі, яка визнала фризбі видом спорту. «Визнання спорту з літаючим диском на державному рівні – новий етап у розвитку нашої спільноти. Ми йшли до цього не один рік. Нашому спорту не вистачало дитячих і юнацьких спортивних секцій, які виховували б атлетів з юних років і допомагали йому поширюватися по Україні. Колосальні зусилля активістів розбивалися об опір скептиків, противників всього нового і незнайомого», – прокоментував голова Української федерації літаючих дисків Дмитро Бабич .

Зазначимо, що в Україні фрісбі буде складатися з декількох дисциплін: алтимат, диск-гольф, гатс, ДДЦ та інших. На даний момент у нашій країні налічується 15 клубів цього виду спорту, розташованих в обласних центрах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: