"Кардинал-Рівне" (Рівне) – "Ураган" (Івано-Франківськ) – 6:5

08 жовтня 19:50
Переглядів: 160
ураган

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 6:5

Голи: Басич (11), Салтанов (14, ДП, 39, 40), Кравцов (17), Поночовний (18) – Кордоба (2), Когут (12), Лисенко (16), Федюк (20), Фаренюк (28)
Попередження: Басич (9) – Фаренюк (7), Кардаш (9)

Найбільш результативний поєдинок у рамках змагань відбувся у Рівному. Команди зуміли потішити вболівальників двозначною кількість забитих м'ячів, вразивши володіння одна одної 11 разів.

Івано-Франківці, зусиллями Кордоби Когута і Лисенка тричі виходили вперед впродовж стартової половини, але, їхні опоненти знайшли гідну відповідь завдякит точним ударам Басича, Кравцова, Поночовного та реалізованому дабл-пенальті від Салтанова. Однак, піти на перерву в якості лідерів у цій зустрічі господарям не судилося. Яскраву крапку у першому таймі своїм пострілом поставив Андрій Федюк, встановивши рахунок 4:4.

Результативність команд у другій половині знизилася, але напруга на паркеті меншою аж ніяк не стала. За 8 хвилин після перерви знову вивів свою команду вперед Артем Фаренюк. До слова, в екс-гравця рівнян був чудовий шанс вперше подарувати своєму нинішньому колективу гандикап у два м'ячі, але цього не сталося.

Час зустрічі минав, і здавалося, що друга перемога у сезоні не втече від команди Максима Павленка. проте, іншої думки з цього приводу був Ігор Салтанов, який впродовж хвилини відзначився двома голами (останній з яких заслуговує окремої уваги) та подарував «кардиналівцям» надзвичайно ефектний та вольовий тріумф – 6:5. Як підсумок, франківці зазнають першої поразки у сезоні, а рівняни продовжують йти зі 100-% показником, поступаючись «ХІТу» лише за різницею забитих та пропущених.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: