"Кардинал-Рівне"​ – "Ураган"​ – 6:5. Післямова

08 жовтня 22:20
Переглядів: 187
Гончаренко
Післяматчеві коментарі тренерів «Урагана» і «Кардинала-Рівне» – Сергія Задорожного та Станіслава Гончаренка.

Сергій Задорожний, тренер НФК Ураган (Івано-Франківськ):

– Винні в такому результаті матчу ми самі. Самі дозволили господарям вирівняти гру і вирвати перемогу. Мабуть, не найкращим чином команда поставилася до цієї гри.

– Який із моментів матчу, на Вашу думку, став ключовим?

– За рахунку 5:4 на нашу користь ми мали прекрасний момент і могли забивати шостий гол. Якби забили – виграли б. Але… В футзалі усе буває… Спершу передостанній гол пропустили доволі дивний. А потім – і переможний. Це гол туру, як на мене. Ніхто такого не очікував.

Станіслав Гончаренко, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне):

– Враховуючи задатки та вміння обох команд – передбачити такий результативний матч можна було. Якщо це сталося – передумови для цього були. Виучка і точність гравців, їхня виконавська майстерність – обумовили такий іскрометний, експресивний футзал у першому таймі. Але там був і позитив, і негатив. 

Ми пропускали голи, які я називаю курйозними. Чомусь, наші гравці грали як зачаровані. Хоча, ми вивчали суперника, розбирали його гру. Два кутових біля наших воріт стали результативними… Прикріпись до суперника – і нічого цього не було б… Потім, наприкінці тайму Федюк забив правою. Хоча ми наголошували, що він лише правою б’є. Відтісніть його під ліву – і все… Крім того, Володимир Поночовний до перерви помилився під час виходу із зони. Це просто скандальні чотири голи, які ми самі собі привезли. Це і вилилося у згаданий негатив.

Мені здавалося, що ми зуміли його загасити. Але після перерви наш голкіпер вирішив повернути інтригу в гру. Всю перерву ми говорили, що 4:4 – це не такий вже й поганий рахунок. І що один переможний гол забити простіше, ніж пропустити і забивати двічі. Що граємо до забитого. Але якщо не заб’ємо – теж не страшно. Ви ж розумієте, ціна воротаря – дуже висока. Це 75% від успіху команди.

– За рахунок чого вдалося дотиснути суперника?

– Я вже говорив після попередніх матчів. В нас є віра. І прекрасна аура в команді. Хороша атмосфера. Можливо, інша команда після таких ударів змирилася б. Ми – ні. В Одесі шедевр створив Володя Поночовний. Сьогодні настав час Ігоря Салтанова. Це казковий гол. За все своє життя я нічого подібного не бачив. Ігор, мабуть, такий промінь світла запустив, що все Рівне досі не може оговтатися!

Джерело: офіційний сайт МФК «Кардинал-Рівне»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: