"Карпатам" (Кам’янка-Бузька) зарахували технічну поразку, а гравця команди дискваліфікували на 3 роки

26 жовтня 21:18
Переглядів: 6082
footbal

Рішення № 5/2012 Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Львівської області від 26 жовтня 2012 року.

І. Заслухавши інформацію Голови комітету з проведення змагань ФФЛ п. С.Понайди про неявки команд «Шляховик» Запитів та ФК «Синьковичі» 21 жовтня 2012 року на календарні матчі фінального етапу першості Львівської області з футболу сезону 2012 року – ПОСТАНОВИЛИ :

1. За неявку на календарні матчі фінального етапу зняти команди «Шляховик» Запитів та ФК «Синьковичі» із першості Львівської області з футболу сезону 2012 року; 2. Згідно п. 3.13.1. Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2012 року у наступному сезоні команди «Шляховик» Запитів та ФК «Синьковичі» допустити до участі у першості Львівської області на лігу нижче;

ІІ. Розглянувши службову записку Голови комітету з проведення змагань ФФЛ п. С.Понайди про скасування матчу за Суперкубок Львівської області з футболу сезону 2012 року – ПОСТАНОВИЛИ:

1. Враховуючи ситуацію яка склалася між потенційними учасниками розіграшу Суперкубка, - скасувати матч за Суперкубок Львівської області з футболу сезону 2012 року. 2. Довести дану інформацію до потенційних учасників матчу за Суперкубок.    

ІV. Розглянувши рапорти делегата матчу, арбітра, асистентів арбітра, четвертого арбітра і письмові матеріали надані ФК «карпати» Кам’янка-Бузька, а також заслухавши інформацію та пояснення представників ФК «Карпати» Кам’янка-Бузька та «Рух» Винники щодо інцидентів, що мали місце під час та наприкінці календарного матчу Чемпіонату Львівської області сезону 2012 року між командами «Рух» Винники – «Карпати» Кам’янка-Бузька, який проходив 21 жовтня 2012 року у м. Винники – ПОСТАНОВИЛИ:  1. Згідно п. 9.1.1. та п. 9.15.1. Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2012 року дорослій команді «Карпати» Кам’янка-Бузька у календарному матчі Чемпіонату Львівської області між командами «Рух» Винники - «Карпати» Кам’янка-Бузька, який проходив 21 жовтня 2012 року у м. Винники, - зарахувати поразку 0-3.  2. За нанесення ударів арбітру матчу «Рух» Винники – «Карпати» Кам’янка-Бузька Роману Брандибурі, вилученим з поля футболістом команди «Карпати» Кам’янка-Бузька  Романом Михайлівим на ФК «Карпати» Кам’янка-Бузька накласти обов’язковий грошовий внесок в сумі 2 000, 00 (Дві тисячі) гривень, який необхідно сплатити на розрахунковий рахунок Федерації футболу Львівської області до 01 листопада 2012 року. Якщо до вказаного терміну обов’язковий грошовий внесок не сплачено то з очок дорослого складу команди  «Карпати» Кам’янка-Бузька автоматично знімається 5 очок. 3. За неодноразові агресивні дії та побиття арбітра матчу, -  відсторонити Романа Михайліва на два календарних роки плюс один рік умовно від будь-якої діяльності пов’язаної із участю футбольної команди в обласних змаганнях, в тому числі Р.Михайлів не має права під час матчу знаходитись на лаві запасних, у технічній площі та ігровій зоні футбольного поля, а також до, під час перерви і після закінчення матчу заходити у кімнату арбітрів. Якщо це рішення впродовж вказаного терміну не буде виконуватись клубом, то даний клуб не допускається або знімається із обласних змагань. 4. У випадку не виконання даного рішення, або при будь-яких втручаннях в дії арбітрів будь-кого із представників або глядачів команди «Карпати» Кам’янка-Бузька чи інших порушень Регламенту обласних змагань з футболу сезону 2012 року, КДК ФФЛ  розглядатиме питання про зняття команди «Карпати» Кам’янка-Бузька із обласних змагань.

Голова КДК ФФЛ           Я. Багрій

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: