"Карпатам" не вистачає лідера, гравця, який вів би за собою", - Ростислав Поточняк

07 червня 08:57
Переглядів: 137
Поточняк

Ростислав Поточняк, оборонець (1966-1977) і наставник "Карпат" (1991) поділився своїми враженнями від виступу "зелено-білих" у минулому сезоні. 

- Львів’яни провели сезон не рівно. Блискучі матчі чергувалися з провальними. До відверто невдалих відніс би домашні поєдинки "Карпат" з "Ворсклою", "Арсеналом", "Волинню", та "Іллічівцем", виїзну зустріч проти "Говерли". Такі ігри не прикрашають нашу команду. Власне, постійні зриви не дали змоги "Карпатам" набрати тієї ходи, якої би нам хотілося. Вважаю, за потенціалом львів’яни не поступаються "Зорі". Але луганчани боролися за втрапляння до Ліги Європи, а львів’яни задовольнилися скромним 11-м місцем.

"Карпатам" не вистачає стабільності і найпарадоксальніше, що навесні, коли команда начебто вже мала зігратися, вона діяла з більшими зривами, ніж восени, коли новий склад щойно формувався. У другій половині сезону "зелено-білі" набрали лише 13 очків у 12-ти матчах. Показник, погодьтеся, доволі скромний.

Запитання у мене виникають щодо гри кожної з ланок. Не рятували воротарі. Не кажу, що вони повинні були творити дива і діставати м’ячі, які летять у "дев’ятки". Таких ударів буває два-три в сезоні. Але своє, коли "куля" пролітає поруч з вухами, треба брати. На жаль, ні Підківка, ні Ільщенков надійністю не вражали. Великі проблеми були й у лінії оборони, причому як у центрі, так і на краях. Сашко Гладкий трохи виправився, але одначе від нього очікували більшого. Моменти він має щоматчу, але не реалізовує навіть половину з того, що створює сам і що створюють для нього партнери за командою. Взагалі, вважаю, "Карпатам" не вистачає лідера, гравця, який вів би за собою. Таким міг би бути Гладкий з його досвідом, чи Голодюк, який виступає за команду вже дев’ять років.

Разом з тим, обнадійливим фактором назву введення Севидовим до складу великої кількості молодих гравців. Підківка, Ільющенков, Костевич, Чачуа, Страшкевич – усе це молоді місцеві хлопці, які мають бути майбутнім львівської команди. Звісно, без грошей зараз не буде грати ніхто, але поняття патріотизму ніхто не відкидав. А битися за команду рідного міста – то щось особливе.

Щоправда, коли ми побачимо плоди розпочатої Севидовим діяльності? Судячи з усього, Олександр Володимирович Львів залишає. Піде ціла група досвідчених футболістів. Відповідно команду знову треба будувати заново. І хоч Йовічевіч з клубними справами обізнаний ґрунтовно, за місця в єврокубках йому буде боротися складно. А я вважаю, що нижчих завдань "Карпати" перед собою ставити не повинні. Але що поробиш, якщо щось у клубі робиться не так? Одне з двох: або в команду беруть не тих людей, або ті люди, котрі беруть, не дуже мають поняття в тому, чим вони займаються.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: