"Карпатам" з "Галатасараєм" у Львові не можна грати на утримання рахунку", - екс-гравець «Карпат»

24 серпня 10:41
Переглядів: 855
Default Image

По завершенні поєдинку у Стамбулі екс-гравець «Карпат» Ігор Йовічевіч, який прилетів спеціально з Іспанії до Туреччини, аби підтримати свою колишню команду у зустрічі з «Галатасараєм», поділився з кореспондентом ЗІКу своїми враженнями від гри та роздумами про матч-відповідь у столиці Галичини.

- Щойно закінчився матч на «Алі Самі Єн», одразу прийняв рішення відкласти всі справи, їх все одно всі ніколи не вирішиш, і летіти у Львів, аби підтримати «Карпати» у матчі-відповіді з «Галатасараєм». Також планую бути присутнім на недільній грі чемпіонату України. З боку керівництва клубу жодних заперечень не було, а організаційні проблеми стосовно цього питаннябуло вирішено миттєво. Десь приблизно з такою ж швидкістю, як «Карпати» проводили свої контратаки у сьогоднішній грі(сміється – Авт.).

– І як вам протистояння «Карпат» і «Галатасарая» на знаменитому стадіоні «Алі Самі Єн»?

– Сама гра мені дуже сподобалася, я б навіть сказав, що вона мене десь вразила. Щодо результату, то коли б не бачив саму гру, то сказав би, що він просто чудовий. Адже 2:2 у гостях в двораундовій дуелі – це майже чудово. Але я бачив всю гру від початку і до кінця, а тому засмучений, що ми не перемогли. Вважаю, що рахунок мав бути 3:1 або 4:1 на користь «Карпат». Перший тайм ми відіграли просто класно. По-перше, не дали нічого зробити в атаці «Галатасараю», а по-друге, самі створили кілька моментів і два з них реалізували. Знаєте, коли команда у грі з цим суперником має за весь матч три – чотири моменти, то це вже вважається дуже добре. А «Карпати» це зробили за один тайм і ще й забили два голи – це просто фантастика.

– На жаль, у другому таймі картина була дещо іншою.

– Так і сталося. Хоча ви подивіться, до першого забитого голу туркам майже нічого й надалі не вдавалося. Згоден, що вони грали значно краще і активніше, ніж у перші 45 хвилин, але це все рівно була далеко не та гра, яку від команди Райкаарда очікували вболівальники.

– На вашу думку, чи мала місце у «Галатасарая» недооцінка «Карпат»?

– Думаю, що до певної міри так. Але це аж ніяк не принижує того, що зробили сьогодні «Карпати». А вони досягли чималого – 2:2 з таким суперником – це дуже добре. А найголовніше, що результат повністю відповідає тому, що ми бачили в грі. Причому нічиїй мають більше радіти гравці «Галатасараю». Адже вони програвали 0:2, а могло бути і 0:3 ще в першому таймі. А в другому, коли стало 1:2, «Карпати» мали забивати ще принаймні один, а то й два голи. Тому я й кажу, що повинні були перемагати 3:1 або 4:1.

– Як вам Мілан Барош?

– Гравець хороший – мав два моменти і обидва реалізував. Але більше його на полі не було видно. Не можу сказати, що він продемонстрував якусь супергру. Просто наша оборона чомусь його губила в карному майданчику. Але не треба шукати винуватого. У футболі треба все робити разом – і нападати, і оборонятися. Тепер потрібно заспокоїтися, проаналізувати гру у Стамбулі і готуватися до матчу у Львові.

– І як «Карпати» повинні грати, щоб пройти далі за сумою двох матчів?

– У нас є два забитих м’ячі і нічийний рахунок у гостях. Напевне, буде десь підсвідоме бажання грати на утримання цього рахунку – тобто старатися тримати нічийний рахунок. Але цього в жодному разі робити аж ніяк не можна. Адже коли віддати туркам ініціативу і дозволити їм контролювати м’яч, то це майже те саме, що покінчити життя самогубством. В цьому випадку шансів буде дуже мало. Тому перше, що необхідно, це чітко контролювати м’яч з перших і до останніх хвилин матчу. Це повинно стати основою успіху. І потім, знаєте, я сьогодні вперше бачив на живо гру «Карпат» під керівництвом Олега Кононова і мені здається, що ця команда в принципі не може грати другим номером. Я з ним лише вчора після передігрового тренування познайомився, але одразу зрозумів, а точніше відчув, що він сповідує видовищний футбол, в який люблять грати іспанські команди.

– То яким буде ваш прогноз на мат-відповідь?

– Нічого не буду прогнозувати, але скажу, що такий шанс пройти в груповий турнір, який мають зараз «Капати», необхідно використовувати. Також хочу звернутися до вболівальників «Карпат» і закликати їх прийти у четвер на стадіон. Повірте, турецькі команди добре грають, коли трибуни їх підтримують. Тим більше, що вони це вміють робити, а кожен їхній фанат вартує трьох чоловік. Але так само турецькі футболісти не дуже люблять, коли переповнені трибуни підтримують команду суперника. Тому львівський вболівальник, а я чудово пам’ятаю, що у Львові вміють дуже добре підтримувати свою команду, повинен стати насправді тим дванадцятим гравцем «Карпат», який у значній мірі вплине на хід подій. Тому ще раз закликаю: львів’яни, всі у четвер на футбол підтримати «Карпати»! «Карпати» і Львів гідні того, щоб грати в груповому турнірі Ліги Європи!
zik.com.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: