"Карпати": "Чорно-білі фото показують людей справжніми"

29 листопада 23:09
Переглядів: 309
годвін

Якщо ви ще досі не повісили на почесне місце у вашій оселі новий календар від ФК «Карпати», то зможете це зробити найближчим часом. Починаючи з 2-го грудня і аж до закінчення 2013 року, у мережі магазинів «Фанат» діятиме спеціальна пропозиція: за умови купівлі клубної атрибутики на суму від 300 гривень, кожен уболівальник отримає календар в подарунок. 

Нагадаємо, що новий великоформатний календар ФК «Карпати» випустив разом зі своїм титульним спонсором компанією Favbet. На сторінках календаря зображено 14 футболістів «зелено-білих» у доволі пікантних позиціях – усі гравці фотографувалися з оголеним торсом. 

«З метою пропаганди здорового способу життя, ми вирішили відійти від класичного футбольного календаря та акцентувати увагу на естетиці та емоціях. Хочу підкреслити, що чоловіче тіло завжди пов'язувалося з силою, мужністю та героїзмом. Саме так наші фотографи і прагнули висвітлити гравців «Карпат». Самі ж хлопці надзвичайно ефектно позували для фотографів – вони робили це щиро і з великим бажанням» – розповідає керівник маркетингового відділу клубу Наталія Сов’як. 

Щодо кольорів, точніше відсутності у календарі веселкової гами, то відповідно до задуму, саме чорно-білі зображення здатні передати неповторний стиль, без зайвих деталей. «Чорно-білі фото – це класика! Вони показують людей справжніми, приваблюють своєю глибиною. Власне, через це ми і вирішили виготовити календар у чорно-білих тонах» – пояснює Наталія Сов’як. 

 

«Мільйон сердець, одне биття – «Карпати» Львів на все життя» – саме таким відомим фанатським гаслом пронизані сторінки календаря. «І це не дивно, адже уболівальники нашого клубу по праву вважаються найкращими в Україні. Вони є нашим стержнем у підкорені футбольних висот. Дуже часто цей вираз можна почути на стадіоні і він яскраво демонструє єдність команди та наших фанів» – підсумовує керівник маркетингового відділу ФК «Карпати».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: